7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

Strávte toto leto najkrajšie ako sa len dá! Či už patríte k tej skupinke, ktorá si vychutnáva leto vďaka letným prázdninám, alebo ste medzi pracujúcimi osôbkami, ktoré sa už nevedia dočkať vytúženej dovolenky. Tak, či onak aj hviezdy vám rady poradia, ako môžete letné mesiace stráviť absolútne v pohode.

 

Rak, Ryby aj Škorpión spája vodný živel. Voda je pre ľudí narodených v týchto znameniach akýmsi zdrojom životnej energie. Obzvlášť v lete by ste preto ňou nemali šetriť.

 

Hydratácia zvnútra aj zvonku. Hviezdy vám dali do vienka imunitu, o ktorú sa treba dôkladne starať. Vodným znameniam na to veľmi dobre pomáha obyčajná čistá voda. V letných horúčavách jej pite doslova na litre. Pokojne aj viac, než iné znamenia, pre dospelé osoby platí minimálne 3 litre vody denne. Okrem toho si zabezpečte hydratačné krémy, mlieka. Doprajte si čo najčastejšie pobyt vo vode (bazény, vodné nádrže, more...), v práci vodu svojmu telu doprajte napríklad v podobe spreja s minerálnou vodou.

 

Odporúčame prečítať: Ako funguje biolampa? Vyskúšajte liečivé účinky svetla.

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Sladkosti nahraďte ovocím. Hádam niet väčších milovníčok čokolády, zákuskov, cukríkov, či zmrzliny ako ste vy. Leto nás k takýmto „pamlskom“ doslova zvádza. Odolať im môžete iba tak, že svoje chuťové poháriky prekabátite. Namiesto čokoládovej zmrzliny si dajte napríklad dezert pripravený z ovocia a nízkotučného jogurtu, diétne sušienky, či vlastnoručne pripravený nanuk.

 

Ochlaďte sa. Letné teploty najlepšie znášajú Raci, aj keď aj medzi nimi sa nájdu výnimky. Ryby a Škorpióni sú už na tom horšie. Keď vystúpia teploty nad 25°C snažte sa ochladzovať jednoduchými trikmi. Pomôže vám v tom voda, studené obklady, častejšie sprchovanie aj vzdušné šaty. Ochladením sa neoberiete o potrebnú energiu.

 

Zoznamujte sa. Vodné znamenia patria k tým najcitlivejším vo zverokruhu. Nemajú radi samotu, zväčša na nich pôsobí až depresívne. Nevyhýbajte sa preto spoločnosti, vyhľadávajte staré aj nové známosti, spoznávajte sa a dajte šancu ľuďom okolo vás. Keď je vám ťažko na duši, nehanbite sa zdôveriť. 

 

Odporúčame prečítať: Čo o vás hovoria materské znamienka?

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

Zdroj: Shutterstock®

Zabávajte sa! Vaše znamenia majú umelecké sklony. Vašu dušu počas leta poteší nejeden koncert, či hudobný festival. Spievajte, tancujte, bavte sa. Obľúbenými letnými hitmi si spestrite hoc aj každodennú pracovnú rutinu. Pustite si každé ráno skladbu, ktorá vás nabije energiou na celý deň.

 

Doprajte si kvalitný spánok. Vďaka nemu sa počas letného obdobia dostatočne zregenerujete. Spite 8 hodín denne a snažte sa zaspávať pred polnocou, aj keď letné akcie to nie vždy dovolia. Pred spaním sa vždy dôkladne odlíčte, vaše znamenia mávajú problémy s pleťou, nánosy make-upu im v tom nepomáhajú. Spite pri otvorenom okne, na nočnom stolíku nech vám nechýba pohár s vodou a nad posteľou lapač snov. Aby bol váš spánok, čo najlepší, kvapnite si na vankúš kvapku levanduľovej arómy.

 

Vyplačte sa. V nadväznosti na vašu citlivú povahu, nepotláčajte svoje emócie. Potláčaný hnev, či smútok totiž takmer vždy vyústia do zdravotných problémov. Vo vašom prípade sú to obvykle tráviace ťažkosti, akné, ekzémy, aj alergie. Preto, keď to na vás príde, jednoducho dajte zo seba všetky pocity von.

 

Odporúčame prečítať: Mesačná mágia - ako na nás vplýva Mesiac?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

06.07.2015 21:53

Súhlasím, platí pre rybky :)

Vaše meno:

Patrícia Debnárová

Patrícia Debnárová

06.07.2015 23:29

Všetko platí aj pre rakov no u mňa je najväčší problém so spánkom. :(

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE