212 VIP ROSÉ

Pre rok 2014, Carolina Herrera uvádza novú vôňu 212 VIP Rose, ktorá je zrodená, aby bola srdcom a dušou tej najlepšej party v NYC. Neuveriteľná party, ktorá zvádza dohromady všetku príťažlivosť, eleganciu a zábavu mesta mrakodrapov. Tam, kde sa ľudia stávajú nenahraditeľnou prísadou.

 

Svojou sviežou, bezstarostnou atmosférou prináša 212 VIP Rosé ešte viac zvádzania, viac príťažlivosti, viac emócií na party sveta 212 VIP. Táto nová vôňa je svieža, ženská a zmyselná.

 

Je vytvorená z troch prísad:

212 VIP ROSÉ

Zdroj: Shutterstock®

Rúžové šampanské: Rúžové šampanské zaujíma čestné miesto medzi vrchnými tóny. Ako chichotanie, rúžové bubliny stelesňujú slávnostný, bezstarostný tón vône. Svieža a veľmi ovocná.


Kvet broskyne: V srdci 212 VIP Rosé nájdeme broskyňový kvet. Tieto kvetiny, so svojimi zamatovými plodmi, dodávajú vôni jemnosť a citlivosť. Dokonalé stelesnenie ženskosti.


Kráľovské drevo: Konečne, ako základný a kľúčový tón tu máme kráľovské drevo. Je to návykový, elegantný, avšak jemný drevitý akord, ktorý dodáva vôni veľkú dávku zmyselnosti.


Nová vôňa je uvedená v sofistikovanom sklenenom flakóne s degradé efektom v matne rúžovej. Je obklopený kovovým krúžkom a má magnetické viečko, čo dodáva flakónu sviežu a elegantnú ženskosť. Vôňa je k dispozícií vo variantoch 80, 50 a 30 ml.

 

K zakúpeniu v sietí parfuméríí Marionnauld.

212 VIP ROSÉ

Zdroj: Shutterstock®

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE