Artistry Supreme LX: Nový pohľad na krásu

Príčiny starnutia pokožky sa nachádzajú v rytmoch – presnejšie v prírodných biorytmoch tela. Pleť funguje tak ako má a pôsobí mlado, kým je pokožka harmonizovaná a plná sily. Ako však telo starne, tieto biorytmy sa rozladia. Je možné zharmonizovať mladistvé rytmy pokožky?

 

Vedci z Artistry na túto otázku prinášajú kladnú odpoveď v podobe nového radu Artistry Supreme LX. Vďaka drahocenným prísadám a účinným technológiám táto nová luxusná starostlivosť o pleť značky Artistry umožňuje pokožke pôsobiť mladšie až o ohromujúcich 15 rokov.  Rad sa skladá z dvoch produktov: 

  • Regeneračný krém ARTISTRY SUPREME LX™
  • Regeneračný očný krém ARTISTRY SUPREME LX™

Rad je doplnený o zatiaľ najnovšie zloženie a využíva najmodernejšie technológie od Artistry. Vďaka tomu prináša revolučné výsledky v starostlivosti o pleť.

 

Pozri aj: Nová starostlivosť o pleť od ARTISTRY

Artistry rad Supreme LX

Zdroj: Shutterstock®

Artistry Supreme LX: Tajomstvo spočíva v energii

Pokročilý výskum buniek doviedol vedcov Artistry ku zisteniu, že komplexné zníženie znakov starnutia začína v rámci 24 hodinového biorytmu pokožky. Toto zistenie podporilo objav rastlinného katalyzátoru, ktorý môže zharmonizovať prirodzené rytmy pleti a obnoviť tak jej mladistvý vzhľad. 


V rámci globálneho výskumu vedci značky Artistry konzultovali svoje zistenia so svetovo známymbotanickým výskumným centrom a globálnym lídrom v oblasti rastlinnej vedy. Viac ako 300 rastlín z každého kútu sveta bolo starostlivo vyhodnotených, a potom vedci zo spoločnosti Artistry vybrali krásny a mocný druh Gardenie Grandiflora. 


„V kmeňových bunkách tejto úžasnej kvetiny sme objavili vlastnosti, ktoré jej umožňujú rozkvitnúť aj v tých najdrsnejších klimatických podmienkach“, hovorí riaditeľ spoločnosti Global Technology Discovery Paul Seehra, Ph.D. 


„Potom sme spolupracovali so svetovým lídrom v oblasti botanického výskumu a vedy o rastlinách, ktorý využil jedinečný biotechnologický proces k oddeleniu kmeňových buniek Gardenie Grandiflora, a vytvoril tak čistý a stabilizovaný elixír.“ Tento účinný extrakt pomáha zharmonizovať prirodzené biorytmy pokožky a zvyšuje jej schopnosť obnoviť svoju prirodzenú a mladistvú silu. Obe zloženia Artistry Supreme LX využívajú regeneračné schopnosti týchto extraktov z Gardenie Grandiflora. 


Exkluzívny komplex CellEffect24 dopĺňa výťažky z kmeňových buniek Gardenie Grandiflora a zvyšuje schopnosť pokožky dopĺňať energiu. Táto technológia novej generácie je bohato obohatená o 24 karátové zlato, ktoré opticky rozptýli svetlo a obmedzí tak viditeľnosť vrások a jemných čiar.

 

Môže ťa zaujať: G&H - Amway starostlivosť o telo inšpirovaná prírodou

Kozmetika Artistry Supreme LX

Zdroj: Shutterstock®

Prirodzená krása, vo vnútri a navonok

„Komplex CellEffect24 je silná kombinácia vysoko účinných a exkluzívnych ingrediencií,“ dodáva Seehra. „Naše zloženie obsahujúce túto niekoľko fázovú technológiu okamžite ako aj v priebehu času vyživuje, dopĺňa energiu, opravuje a chráni pokožku, takže vyzerá a funguje, ako keby bola mladšia.“


V skutočnosti laboratórne testy za použitia jedinečného zloženia Artistry Supreme LX zahŕňajúce ako komplex CellEffect24 tak aj extrakty z kmeňových buniek Gardenie Grandiflora ukázali, že v porovnaní s neošetrenými bunkami prišlo k 68 násobnému zvýšeniu energetického indexu kože. 

 

Kolekcia Artistry Supreme LX sa predstavuje v elegantne navrhnutých obaloch. Kovovo zlaté povrchy evokujú drahé šperky a dodávajú sofistikovanosť a naznačujú vzácne a luxusné zloženie. Viečko Artistry Supreme LX Regenerating Cream je lemované 24 vrúbkami, symbolizujúcimi nielen 24 karátové zlato obsiahnuté v zložení, ale aj 24 hodinový cyklus biorytmov tela inšpirované komplexom CellEffect24. Horná časť viečka pripomína ciferník slnečných hodín a uzatvára tak príbeh o znovu harmonizácii.

3 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

16.08.2017 13:36

luxusné balenie s obsahom 24 karátového zlata hovorí o kvalite výrobku... asi nebude patriť medzi lacné krémiky....

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

16.08.2017 17:53

kde na to zobrať a nekradnúť? :-)

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

16.08.2017 20:15

Za tú cenu môžem akurát len snívať...našťastie mám iné priority, ako mať luxusný krém:)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE