Blumarine Ninfea - vôňa inšpirovaná kvetom lekna

Ninfea je nová vôňa Anny Molinari, ktorá odjakživa miluje kvety, ich tvary a farebnosť. Po vôni

Anna, inšpirovanej pivóniou, vytrvalým a delikátnym kvetom, ktorý evokuje najsilnejšiu a najsvojráznejšiu stránku modernej ženy, prichádza Ninfea.

 

Vôňa je inšpirovaná kvetom lekna, symbolom čistoty a integrity, ktorý sa stáva vyjadrením ďalšej fascinujúcej stránky ženského sveta. Inšpiráciou módnej návrhárky je spontánna romantická žena, ktorá rada sníva. Tak čistá a zmyselná, ako kvet, ktorého názov vôňa nesie, táto žena sa uberá životom plná entuziazmu.

 

Ninfea odráža štýl Blumarine, v ktorom sa kvety s ľahkosťou vznášajú na vzácnych materiáloch módnych kolekcií, tak ako kvety lekna na vode, a pri pohybe dodávajú ženskému telu gracióznu ladnosť.

 

NINFEA A JEJ FLAKÓN


Delikátny, čistý kvet lekna objíma vôňu svojimi farebnými lupienkami. Transparentný sklenený flakón so svetlo-ružovou tekutinou je zahalený do púdrového, fialovo-modrého balenia s jemným motívom kvetov lekna v prednej časti, ako dôraz na romantickosť a ženskosť módneho domu. Názov Ninfea symbolizuje ženu a kvet, ktoré dodávajú vôni veľkolepý pôvab.

Blumarine Ninfea

Zdroj: Shutterstock®

„K vôni Ninfea som si predstavovala množstvo stránok ženskej osobnosti ako hladké ťahy štetca Monetových vodových farieb. Táto delikátna nadčasová vôňa je venovaná romantickej, zasnenej, spontánnej a zmyselnej žene v harmónii s prírodou a so sebou samou.“

Anna Molinari

Blumarine Ninfea

Zdroj: Shutterstock®

4 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

02.07.2015 23:00

ten flakón je nádherný :)

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

22.08.2015 08:08

Flakón je wáááááw

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 10:17

krásny flakon a vôňa pre jemnú a elegantnú ženu :)

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

23.01.2018 23:41

krásny flakon aj vôňa nádherna

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE