Declaré Age Control – kozmetická línia

Declaré Age Control – kozmetická línia na zmiernenie prejavov starnutia spojených s vekom a životným štýlom.

Doprajte svojej pleti účinnú revitalizáciu, omladenie a regeneráciu, ktorú si zaslúži. Nové, viacnásobne liftingové sérum od Declaré je úžasne komplexné, keď sa jedná o omladzovanie: obnovuje pevnosť a vypína kontúry tváre, spevňuje a vyhladzuje pleť, prinavracia krásne jednotný a žiarivý vzhľad. 

Declaré Age Control - Multi Lift Serum

Dajte zbohom vráskam, ochabnutým kontúram a vyčerpaným tvárovým svalom. Multi Lift Serum od Declaré napráva všetky nežiaduce zmeny spôsobené vekom – efektívne a rýchlo. Vysokoúčinné sérum vám poskytne nenápadný lifting s excelentnými výsledkami. Popri spevnení a vypnutí tvárových kontúr sérum okamžite vypĺňa vrásky a linky – pleť je viditeľne aj citeľne spevnená už po prvej aplikácii. Nové omladzujúce sérum má tiež vplyv na tvorbu melanínu a zosvetľuje tmavé škvrny. Výsledok: pleť je žiarivá, svieža a jednotná. Sé- rum zlepšuje hustotu komponentov v štruktúre pleti, čím zabezpečuje jej spevnenie a obnovu pružnosti. 

 

Odporúčame prečítať: TEST: DECLARÉ Pure Balance – pleťová maska (75ml)

Declaré Age Control – kozmetická línia

Zdroj: Shutterstock®

Declaré Age Control - Q10 Age Control Cream

Ak vás trápia početné prejavy starnutia na vašej pleti, vyskúšajte nový spev- ňujúci pleťový krém s koenzýmom Q10. Koenzým Q10 – základná zložka buniek – efektívne redukuje škodlivý vplyv voľných radikálov a predchádza predčasnému starnutiu pleti. Chronologické starnutie pleti je prirodzeným biologickým procesom, ktorý sa objavuje so zvyšujúcim sa vekom. Tento typ starnutia zapríčiňuje spomalenie piatich základných funkcií pleti: revitalizácie, výživy, hydratácie, okysličenia a ochrany.

 

Hoci je proces starnutia neodvrátiteľný, jeho prejavy na pleti (suchosť, strata pevnosti, mimické linky, vrásky, atď.) je možné redukovať, alebo dokonca oddialiť. Pre obnovenie krásy a mladosti citlivej pleti Declaré uvádza pleťový krém s koenzýmom Q10, ktorý pleti poskytuje výživu, hydratáciu, revitalizáciu a obnovu. Výsledkom je spevnená a vyhladená pleť, ktorá vyžaruje mladistvosť a sviežosť. Hlavnou zložkou krému je koenzým Q10, overená omladzujúca zložka, ktorá neutralizuje voľné radikály a bráni poškodeniu stavebných komponentov pleti. Spojenie zložiek Pentacare, ceramidov a vitamínu B5 vyhladzuje a spevňuje pleť, reguluje v nej úroveň lipidov a zvyšuje podiel hydratácie. Špeciálny relaxač- ný komplex pleť upokojuje a uvoľňuje. Vytvára mladistvý a žiarivý vzhľad pleti.

 

Odporúčame prečítať: TEST: DECLARÉ Pure Balance – zmatňujúci krém a sérum proti 

Declaré Age Control – kozmetická línia

Zdroj: Shutterstock®

Aj tieto novinky nájdete v sietí FAnn parfumérií. 

4 komentárov
benynka

benynka

14.04.2017 10:40

V testoch krémov Q10 vyšiel spomedzi aj značkových najlepšie krém z Lidla za 2,50 euro

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

14.04.2017 11:14

U mna sa osvedcilo pouzivanie sera...perfektny a viditelny efekt...mozno trocha drahsia kozmetika pre niektorych,ale skvela

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

14.04.2017 14:02

niečo na tom bude pravdy, ale reklama je reklama, starnutie je prirodzený proces a vrásky tiež

Vaše meno:

Lucia Valková

Lucia Valková

14.04.2017 18:01

Vyzerá kvalitne.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE