Detská kozmetika BUPI

 

BUPI patrí medzi obľúbené slovenské značky detskej kozmetiky pre svoje kvalitné zloženie a priaznivú cenu. Produkty sa vyznačujú obsahom prírodných zložiek pre ochranu detskej pokožky, sú dermatologicky testované a neobsahujú žiadne alergény.

 

 

 

 

Bupi baby krém proti zapareninám 100ml

 

Detský ochranný krém, určený na podráždené , zaparené a citlivé miesta jemnej detskej pokožky. Obsahuje pantenol, bisabolol - účinné látky s protizápalovým a ukľudňujúcim účinkom. Spolu s oxidom zinočnatým a prírodnými olejmi vytvárajú účinnú ochranu pred vlhkosťou a tým predchádzajú vzniku zápalov a zaparenín.

 

 

Bupi Baby Umývacia pena na telo a vlasy 250ml

 

Detská umývacia pena na telo a vlasy Bupi s prírodnými účinnými zložkami je určená na umývanie jemnej a citlivej detskej pokožky. Umývacia pena je svojím zložením jemnejšia ako mydlo a umývanie s ňou je jednoduchšie a zábavnejšie pre Vás aj Vaše dieťatko. Vďaka jemnosti môžete penu používať pri každom umývaní. Použitie: Nadávkujte penu do ruky alebo na umývaciu hubku a jemne vmasírujte na pokožku alebo vlásky dieťatka a opláchnite.

 

 

Bupi Baby Telové mlieko 200ml

 

Detské telové mlieko Bupi s prírodnými účinnými zložkami pomáha udržiavať detskú pokožku jemnú a hydratovanú. Obsiahnuté prírodné oleje dodávajú pokožke Vášho dieťaťa elasticitu a vláčnosť. Účinná látka Bisabolol pôsobí proti podráždeniu pokožky a má výborné protizápalové účinky. Dermatologicky testované. Parfum bez alergénov.

BUPI detska kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

1 komentár
Jana Komadová

Jana Komadová

29.04.2014 08:33

je skvelá a aj cenovo dostupná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE