Estée Lauder Enlighten Skintone Correcting Collection

NOVÁ rada Enlighten Skintone Correcting Collection od Estée Lauder je vizionárskym systémom pre pleť, ktorá zjednotí jej tón, rozžiari ju a zanechá ju prirodzene krásnu.

 

Rada produktov Enlighten zahŕňa 3 produkty, ktoré sa dopĺňajú tak, aby ich účinky boli maximálne – Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum, Even Skintone Correcting Creme & Even Effect (EE) Skintone Corrector SPF 30. Tieto tri produkty sú určené na všetky druhy nerovnomernej pigmentácie pleti a tiež jej textúry. Obnova pleti začína okamžite a doslova “ožije” vďaka hydratácii a prežiareniu. Pri pravidelnom používaní bude pleť prirodzene krásna a jej nedostatky, vrátane začervenania, škvŕn a nerovnomernej pigmentácie, budú redukované.

 

Enlighten Dark Spot Correcting Night Serum

Najpokročilejšie zloženie na rozjasnenie a obnovu pleti pomáha pleti bojovať proti vytváraniu viditeľných škvŕn a pigmentácie.
Toto jemné, hodvábne, tekuté sérum zjemňuje vzhľad všetkých nedokonalostí pleti, vrátane začervenania, následkov slnečného žiarenia a tmavých škvŕn.
Používa sa na noc, na vyčistenú pleť.

 

Even Skintone Correcting Creme

Luxusný a ľahký, tento intenzívny hydratačný krém obsahuje prírodný komplex z kôstkového ovocia, vodného melónu a jabĺk, ktorý poskytuje hĺbkovú starostlivosť a dlho trvajúcu hydratáciu. Technológia na obnovu pleti pomáha udržiavať jej prirodzenú schopnosť obnovy, ktorá je vyčerpaná vďaka dennému žiareniu. Zmes anti-oxidantov a anti-iritantov pomáha cez noc zjemniť a upokojiť viditeľné podráždenie, ktoré bolo spôsobené cez deň.
Používa sa na noc, po aplikácii séra.

 

Even Effect (EE) Skintone Corrector SPF 30

Tento krém obsahuje pigment, ktorý zmierňuje nerovnomernú pigmentáciu a vytvára celistvý tón a jas pleti. Dostupný v dvoch odtieňoch.
Používa sa samotne, alebo ako make-up.

Estée Lauder Enlighten Skintone Correcting Collection

Zdroj: Shutterstock®

Estée Lauder Enlighten Skintone Correcting Collection

Zdroj: Shutterstock®

2 komentárov
Zuzana Tomanová

Zuzana Tomanová

03.02.2015 17:27

Pre mňa nová značka

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

04.02.2015 16:08

možno to nočné sérum ma najviac zaujalo,.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE