FERRARI Man In Red - znamenie nového muža

MAN IN RED, pánska novinka Ferrari, je výraznou a intenzívnou vôňou, ktorá stelesňuje unikátne pocity sveta Ferrari. Charizmatická a elegantná, táto vôňa je perfektným voňavým vyjadrením muža, ktorý žije svoj život v rýchlom prúde. Nového typu muža, na ktorom badať intenzitu prežívania vlastného života. Milovníka vzrušenia so srdcom zo zlata. 


Svieža, intenzívna, zmyselná

 

Ovocno-ambrová fougère kompozícia je intenzívna a príťažlivá ako muž Ferrari. Silná, výrazná a od počiatku charizmatická, odhaľuje sladké nežné srdce a príznačný podpis, ktorý sa vám vryje do pamäti.

 

Zmysly v okamihu nabudí svieži bergamot, ktorého ostrosť doplňujú lahodné akcenty červeného jablka a vzrušujúce, korenisté tóny kardamómu. Vitálny svieži úvod prechádza do ovocno-kvetinového srdca, kde svoj charakter odhaľujú zmyselne sladké tóny zlatej slivky, rafinovaný kvet pomarančovníka a unikátna levanduľa. Kožený a intenzívne mužný dojem vône vytvára základ zostavený z hrejivého cédru, návykových fazuliek tonky a živice.

 

MAN IN RED – unikátna vôňa plná kontrastov. 

 

Odporúčame prečítať: Krok za krokom: Netradičné ružovo – červené líčenie, ktoré si zamilujete

ferrari-man-in-red

Zdroj: Shutterstock®

VÝRAZNÝ A SYMBOLICKÝ DIZAJN

 

Flakón MAN IN RED je súčasne moderný a mužný. Má eleganciu a štýl, ktoré sú podpisom značky. Žiarivé krivky sú poctou kapoty futuristického super auta LaFerrari a perfektne padnú do dlane muža. Sofistikované línie oživuje dvojitá vrstva laku ohromujúcej červenej farby, symbolizujúcej legendárnu červenú Rosso Corsa.

 

Flakón zvýrazňuje luxusne lesklý, kovový uzáver, pripomienka technologickej dokonalosti Ferrari a pečať v podobe klasického loga značky spolu so strieborným názvom vône v spodnej časti. Finálnym doplnkom je nezameniteľný strieborný kôň vyrytý do skla, ďalší symbol kapoty LaFerrari.

 

Vonkajšie balenie odráža elegantný červený flakón, logo a koňa Ferrari v striebornej farbe. Úzke krivky evokujú dizajn legendárneho modelu LaFerrari. Strieborný pás vo vrchnej časti je luxusným prvkom vyvolávajúcim túžbu po pánskej novinke.

 

Nedávno som na samotné Ferrari produkty počula samú chválu, takže isto stoja "za hriech". 

 

Odporúčame prečítať: Škola líčenia – ako správne nanášať očné tiene?

 

Nová vôňa Ferrari MAN IN RED dostupná v sieti Parfumérií FAnn.

3 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

18.12.2015 16:15

typický dizain pre ferrari

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.01.2016 21:05

ferrari je ferrari

Vaše meno:

ľudka Uličná

ľudka Uličná

10.01.2018 13:12

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE