GOSH Nail Care

Keď sa jedná o ruky, sú dni, kedy sa pýšime ich dokonalou úpravou a čerstvou manikúrou, ale aj také, kedy nemáme veľa času, alebo sme príliš unavené, aby sem sa o nechty postarali, v dôsledku čoho sa prezentujeme poškodeným lakom a vysušenými kontúrami.

 

GOSH Cosmetics dopĺňa k ponuke farebných lakov nový rad ošetrujúcich prípravkov na nechty. Štyri produkty s jednoduchým použitím prinášajú množstvo výhod pre všetky ženy túžiace po perfektných nechtoch a rýchlom nenáročnom ošetrení.

gosh

Zdroj: Shutterstock®

Olej na nechty a nechtovú kožtičku - nepôsobí mastne a v okamihu sa absorbuje. Zloženie zabezpečuje intenzívnu hydratáciu a výživu nechtovej kožtičky aj nechtov. 

 

Fixačný lak s gélovým efektom - pokrýva nechty hrubou žiarivou vrstvou, ktorá zároveň slúži ako ochranný štít nechtov a manikúry pred vonkajším poškodením.

 

Lak pre spevnenie nechtov a lesklý efekt 2v1 - vytvorí na nechtoch pevný a prispôsobivý ochranný štít s nádherne žiarivým povrchom. Mechanickým spevnením chráni nechty pred vonkajším poškodením. 

 

Kvapky pre rýchle zaschnutie laku - úžasne zrýchlia proces schnutia manikúry, a navyše jej dodajú úžasný lesk. Kvapky sú obohatené o jojobový olej a vitamín E.

2 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

07.07.2015 12:51

ošetrujúce laky používam často, možno skúsim aj tieto, GOSH ako kozmetiku mám rada

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 10:12

ten olej na nechty by sa mi hodil :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE