Gucci Bamboo

Gucci Bamboo vyžaruje rozmanité stránky ženy Gucci: jej ženskosť, sebavedomie, dôvtip a silu. Vôňa reprezentuje jej podstatu. Je pravdivým odrazom jej duše, ušitým presne na mieru žene Gucci.

 

Jemná, a súčasne intenzívna, zmyslová kompozícia Gucci Bamboo čerpá inšpiráciu v harmonickej dvojtvárnosti ženy Gucci. Prirodzené a zvučné ingrediencie skladajú očarujúci voňavý príbeh. Drevité a hrejivé tóny pulzujú v srdci i základe. Akordy hlbokého santalu, výraznej vanilky z Tahiti a unikátnej sivej ambry vytvárajú dodatočný kontrast s vrodenou ženskosťou exotických kvetinových tónov jemnej ľalie Casablanca, ženského kvetu pomarančovníka a delikátneho ylang ylangu.

 

Jedinečný flakón odhaľuje inšpiráciu a slávny dizajnový podpis vône. Výrazne rezané okraje skleneného flakónu v štýle art deco diamantu dopĺňa ženský, tvarovaný uzáver a svetloružová tekutina vnútri flakónu. Grafické prvky sú metaforou mnohotvárnosti ženy Gucci. Úzky uzáver odhaľuje nezameniteľné kontúry bambusu v lesklom striebornom prevedení. Vonkajšie balenie využíva farby flakónu. Jagavé strieborné „G“ v bambusovej forme tvorí jedinečný lem krabičky v hladkom kontraste s jej jemne ružovým odtieňom.

Gucci Bamboo

Zdroj: Shutterstock®

3 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

27.07.2015 21:00

vyskúšala by som ju, dizajn sa mi pozdáva

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2015 11:22

gucci to je opäť značka luxusu elegancie

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

21.02.2018 12:57

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE