John Galliano Before Midnight

John Galliano uvádza prvú vôňu pre mužov. Vôňu s nadčasovou eleganciou, ktorá je perfektným doplnkom výstredného gentlemana. Vôňu pre muža, ktorý je moderný a hravý

BEFORE MIDNIGHT je prvá pánska vôňa od JOHN GALLIANO

 

John Galliano uvádza prvú vôňu pre mužov. Vôňu s nadčasovou eleganciou, ktorá je perfektným doplnkom výstredného gentlemana. 

 

Vôňu pre muža, ktorý je moderný a hravý, oplýva prirodzenou charizmou a spontánnosťou.

 


Pri vytváraní tejto vône si jej tvorkyne Sophie Labbé a Juliette Karagueuzoglou predstavili príbeh muža pred polnocou, muža, ktorý prechádza nocou a nesie v sebe náznak tajomna. Vôňu poskladali zo zložiek, ktoré sú odrazom jednotlivých okamihov očakávanej nočnej zábavy. 

 

Ak muž hľadá vôňu, ktorá je výstredná aj tajomná, Before Midnight je správna voľba. Táto vôňa podčiarkne charakter muža, ktorý sa chce zabávať a túži po nezabudnuteľných zážitkoch. Skrášli ho dotykom záhadnosti a nezabudnuteľnosti. Vždy v centre pozornosti a v žiare reflektorov.

 

John Galliano Before Midnight
 

Nápadný elegán vzbudí záujem každého, len čo vojde do miestnosti. Rovnakú myšlienku zachytáva aj reklamný vizuál vône. Zobrazuje muža v elektrizujúcom modrom osvetlení, s modrým motýlikom a magickými modrými očami. Flakón vône Before Midnight dotvára atmosféru veľkolepej oslavy.  Motýlik a večerné sako s extravagantným motívom hviezd ho robia jedinečným, elegantným a neprehliadnuteľným. 

 

John Galliano Before Midnight
 

Zloženie vôňe Before Midnight: 

 

Hlava: kombinácia čerstvých jabĺk a bieleho korenia

Srdce: levandula a fialky

Základ:  kombinácia tónov tabaku a fazuliek tonky

 
Flakón geometrických línií dopĺňa uzáver a označenie v elektrizujúcom modrom odtieni. Vzbudzuje dojem oslavy, noci naplnenej zábavou v spoločnosti. Pečiatka John Galliano je prvkom elegancie a výnimočnosti.

 

 

Páni, dajte sa do gala a prežite pestrú noc!

 

 

2 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

05.09.2013 12:10

Tak páni sa majú na čo tešiť:))

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

22.03.2018 18:00

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE