Roberto Cavalli Acqua

Energická, zmyselná a elegantná, žena Roberto Cavalli je iná ako všetky ostatné. V jej žilách prúdi príťažlivosť a osobné kúzlo. Jemný odlesk zvodnosti sa striedavo odkrýva a zahaľuje

Energická, zmyselná a elegantná, žena Roberto Cavalli je iná ako všetky ostatné.

V jej žilách prúdi príťažlivosť a osobné kúzlo.

Jemný odlesk zvodnosti jej kože sa striedavo odkrýva a zahaľuje, keď kráča s mačaciou eleganciou, zanechávajúca vo svojich šľapajách obdivné pohľady a otlačok vône.

 

 

 

Teraz má svoju novú vôňu: Roberto Cavalli Acqua. Inšpirovaná stredomorím, kde sa tyrkysovo modré more spája s azurovou oblohou. Oslnivá sviežosť oblohy presvecuje práve tie dlhé dni, kedy sa jej pokožka začína zafarbovať zlatistým odtieňom slnka.

Roberto Cavalli Acqua

 

 

Vidíme jej štíhlu siluetu na horizonte, ako prichádza k moru, vítajúc teplé objatie vln, ako by sa vracala zpäť k svojmu pôvodnému živlu.

 

Vychutnáva si tie momenty ľahkosti a kľudu, rovnako tak ako sa teší na prichádzajúcu noc. Skoro sa prezlečie zo svojich zvodných plaviek do vzdušných sifonových šiat a užíva si iskrivú stránku príťažlivosti.

 

 

 

 

Vôňa
Roberto Cavalli Acqua je iskrivá kvetinová vôňa inšpirovaná večným kúzlom stredomoria a neodolateľnou zmyselnosťou ženy Roberto Cavalli. V hornej nóte vás jemne osvieží vodný jasmín, rovnako tak ako ľahký vietor dvíha jej vlasy a chladí jej pokožku.

 

V srdci vône svieža a žiárivá konvalinka oslavuje jej prirodzenú ženskosť. Jemné a zmyselné tóny pižma v základe vzdávajú poctu jej mačaciemu pôvabu, jej vrodenej príťažlivosti, jej neomylnej sile zaujmúť…. Vôňa Roberto Cavalli Acqua, ako skutočný podpis svetového návrhara, vytvorila Louise Turner zo spoločnosti Givaudan.

 

Roberto Cavalli Acqua
 
 


Flakón
Flakón vône Roberto Cavalli Acqua vyzerá, ako keby sa modré vlny stredomoria preliali cez pôvodný flakón Roberto Cavalli a zaliali jeho zmyselné krivky tyrkysovou priezračnosťou. Originálne zdobený monogram na vrchu flakónu vo veľkolepej zlatej je zdôraznený stuhou s tygrím vzorom.
Odvolávajúce sa na výrazné kombinácie, ktorými je Roberto Cavalli známy, krabička preberá vzhľad pôvodnej vône. Samozrejme prevláda tyrkysová farva zdobená zlatom, zatiaľ čo pôvodná výrazná tygria potlač sa zmenila v šedé pruhy na pozadí farby slonoviny, evokujúcu čerstvejšiu, ľahšiu náladu vône Acqua.

 

 

Tvár vône

Roberto Cavalli Acqua
 

Tvárou vône Roberto Cavalli Acqua sa znovu stala Elisa Sednaoui, francúzsko-talianská herečka a modelka, ktorá dokonale ztelesňuje ženu Roberto Cavalli. Vo veľkolepom pokoji zaliatom čistým modrým svetlom zo Stredozemného mora sa zvodne pozerá cez rameno a šaty s potlačou bieleho tygra viac odhaľujú, než zakrývajú jej zlatistú pokožku. Jej zmyselné oči sú v jednom okamihu výzvou i pozvaním.

Kto sa odváži nasledovať ju cez otvorené dvere?

 
 
8 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

04.06.2013 17:02

Flakón je super, svieža vôňa určite očarí každú dámu:))

Vaše meno:

Lienka Brindáková

Lienka Brindáková

05.06.2013 10:52

zbožňujem svieže vôňe... flakónik je luxusne perfektný :) krása

Vaše meno:

Lubena

Lubena

05.06.2013 19:57

Ach, ja keď zacítim takúto vôňu, tak sa vo mne prebudí neskutočná túžba po prímorskej dovolenke .... vynoria sa mnohé spomienky na krásnééééé "flákanie sa" :D po poromenádách popri mori počas krásných letných nocí ..... aaaaach

Vaše meno:

Danka

Danka

07.06.2013 12:56

Krásna vôňa! Doma ju síce nemám lebo teraz mám voňaviek až až ale táto je tiež na zozname v poradovníku, ešte aj s Roberto Cavalli Just Cavalli

Vaše meno:

Gabriela Prelecová

Gabriela Prelecová

07.01.2014 16:34

Nádhera..Ježišek priniesol žial inú,ale budem mať sviatok,tak počkám :-)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2014 11:01

zaujímavý modrý flakón, ktorý pripomína more vodu,

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

20.08.2014 11:22

krásna očarujúca vôňa so závanom mora a chuťou letných dní

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

23.03.2018 21:21

krásny flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE