Roztoč to s AUSSIE, tvoje vlasy sa ti poďakujú!

 

Kto by nechcel vlasy, ktoré si zachovajú svoj tvar, aj keď ste práve v pohybe? Aussie prichádza s novým radom stylingových produktov, ktoré sa o tvoj účes postarajú, aj keď práve tancuješ v tých najdivokejších rytmoch.

 

A to najlepšie? Tvoje vlasy budú pružné a plné života, bez zbytočného zaťaženia a efektu zlepených prameňov. Čas skákať od radosti!

 

 

Predstavujeme ti horúcu novinku od Aussie – rad stylingových produktov s tým správnym množstvom fixácie, bez efektu stvrdnutých a zlepených prameňov. Nové spreje a peny sú navyše obohatené o rastlinné výťažky z austrálskej divočiny. Teraz sa môžeš aj ty stať rovnako nespútanou, bez obáv o svoje vlasy. Výťažok z kôry austrálskej divokej čerešne a morskej riasy sa o tvoj účes dokonale postará, aj keď budeš po celý čas v pohybe. Kolekcia prekypuje lahodnými ingredienciami z Austrálie, vďaka ktorým budú tvoje vlasy nádherne rozvoniavať.  

vlnité vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Miracle Styling Mousse Volume + Conditioning dodá potrebný objem a jeho balzamová zložka zaručí, že tvoje vlasy ostanú v tip top stave.

 

Miracle Styling Mousse Curl Define + Shine vytvorí lesklé kadere plné života bez tuhosti a lámavosti. Pre dokonale skrotené a tvarované kučery s pridaným leskom. 

Miracle Hairspray Volume + Hold pre objem a jemnú fixáciu vlasov, ani akékoľvek neočakávané freestyle pohyby tvoj účes nezničia.

 

Miracle Hairspray Shine + Hold v sebe ukrýva malý zázrak, ktorý zmení tvoje vlasy na krásne lesklé a zároveň ich jemne zafixuje, aby ostali presne také, ako budeš chcieť.

 

Miracle Beach Waves na tvojej hlave vyčarí efekt rozkošne strapatých surférskych vĺn, s ktorými budeš vyzerať ako po dni strávenom na slnečnej pláži. 

aussie vlasová kozmetika

Zdroj: Shutterstock®

Každodenná starostlivosť

 

Pre čo najlepší výsledok, zaraď Aussie stylingové spreje a peny do tvojej každodennej vlasovej starostlivosti. Vlasy si najprv umy šampónom a ošetri balzamom. Kým sú vlhké, aplikuj do nich stylingovú penu vo veľkosti pingpongovej loptičky. Aby tvoj účes získal ten správny šmrnc, po vysušení použi ešte sprej, ktorý ho zafixuje, ale nezlepí. Ta-dáá!

 

 

Tak na čo ešte čakáš? Roztoč to – tvoje vlasy sa ti poďakujú! 

6 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

15.05.2015 09:43

stylingové produkty som ešte neskúšala ale šampóny sú skvelé

Vaše meno:

HENRIETA AVERIS

HENRIETA AVERIS

15.05.2015 12:25

o šampónoch som toho veľa počula aj čítala, ale ešte nemám vyskúšané

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

15.05.2015 13:40

mala som už šampón a bol veľmi dobrý iný produkt som neskúšala ale určite vyskúšam

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.05.2015 16:01

vyskúšala som túto kozmetiku ktorá sa predáva u nás ale mám pocit že to nieje také super ako to v zahraničí opisujú ...mám pocit že obsah nieje totožný s tým čo sa predáva v iných štátoch :-/

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

02.07.2015 21:57

čím ďalej tým viac som si obľúbila túto značku :) kto ešte neskúšal tak smelo do toho!

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 11:50

zaujímavé výrobky a ľahko dustupné v našivch drogériách :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE