Telová starostlivosť Gosh ANTI-POLLUTION

Kozmetická línia Gosh ANTI-POLLUTION je určená všetkým ženám, ktoré hľadajú výnimočné produkty na starostlivosť o pokožku svojho tela.

 

V kozmetickej línii pod týmto názvom nájdete dve úžasné novinky.

 

Hľadáte spolahlivú ochranu? Potom vás očarí telové mlieko proti znečisteniu. Nerada sa natierate telovým mliekom? Tak vyskúšajte telový olej proti znečisteniu, ktorý pokožku ochráni taktiež.

 

Gosh ANTI-POLLUTION - telové mlieko

Telové mlieko s okamžitým ochranným účinkom proti prejavom starnutia vplyvom škodlivých voľných radikálov a vonkajšieho znečistenia. Obsahuje komplex CITYGUARD, výťažok púpavy a tekuté morské minerály pre posilnenie obranyschopnosti pokožky proti oxidačnému stresu. Zároveň zlepšuje vlastnú schopnosť detoxikácie pokožky a redukuje známky predčasného starnutia v dôsledku environmentálnych nečistôt. Vhodné aj pre vegánov. Telové mlieko ANTI-POLLUTION BODY LOTION používajte denne na suchú pokožku tela po sprchovaní. 

 

Gosh ANTI-POLLUTION - telový olej

Efektívny a výživný telový olej s výťažkom púpavy pôsobí proti prejavom predčasného starnutia, ochabnutiu pokožky, drsnej štruktúre, pigmentovým rozdielom a vráskam vznikajúcim v dôsledku vonkajších nečistôt. Vyživuje, hydratuje a chráni pokožku tela, zachováva ju zdravú a chránenú. Bojuje proti vplyvom voľných radikálov, poskytuje výživu, obnovuje hydratačnú bariéru a napomáha k čisteniu pokožky. Vhodné aj pre vegánov. Telový olej ANTI-POLLUTION BODY OIL používajte denne na suchú pokožku tela po sprchovaní. Olej sa po aplikácii rýchlo vstrebáva a nezanecháva mastný povrch pokožky.

 

Môže ťa zaujať: Osvedčené spôsoby ako odstránite brušný tuk

Gosh telová starostlivosť ANTI-POLLUTION

Zdroj: Shutterstock®

Novinky ANTI-POLLUTION BODY LOTION a ANTI-POLLUTION BODY OIL dostupné v sieti parfumérií FAnn od augusta 2017.

4 komentárov
Mária Maxianová

Mária Maxianová

09.08.2017 20:27

veľmi som si obľúbila rôzne oleje, sú super

Vaše meno:

Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

09.08.2017 21:45

jej super novinka v sprey.... no a oleje ja musim... moja extremne sucha pokozka si to priam pyta... pokozka he nasa vizitka....

Vaše meno:

Milka Damašková

Milka Damašková

10.08.2017 08:31

Tiež patrím medzi fanúšikov suchých olejov,nielenže ošetria a neumastia, no aj krásne voňajú..

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

10.08.2017 19:29

zišli by sa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE