Uhorková starostlivosť Ziaja

Uhorka obsahuje približne 97% vody, vysoké množstvo draslíka, dokonca i fosfor, vápnik a horčík. Nachádza sa v nej veľa vitamínu C, široké spektrum B vitamínu a dôležité minerálne látky. Nielenže je uhorka veľmi chutná, nízkokalorická a zdraviu prospešná, zároveň sa osvedčila i svojimi blahodarnými účinkami na pleť.

 

Výťažky z uhorky v kozmetike alebo podomácky vyrobené uhorkové pleťové masky pôsobia na pokožku omladzujúco. Uhorka, vďaka svojmu vysokému obsahu vody, pokožku dokonale a intenzívne hydratuje. Dokonca sa odporúča i na slnkom spálenú pokožku, pretože jej dodá potrebnú vlhkosť.

 

Uhorka tiež napomáha odstraňovať určité kožné defekty – napríklad sťahuje póry a bieliacim účinkom jemne vyrovnáva tón pleti. Redukuje opuchy, najmä však opuchy viečok, a posilňuje pružnosť pokožky. Zároveň sa vyznačuje silnými čistiacimi účinkami, takže je výborná i na mastnú pleť.

 

Línia Ziaja Uhorka obsahuje pleťový krém, pleťové tonikum a čistiace pleťové mlieko. 

 

Prípravky  sú svojim zložením vhodné pre mastnú, zmiešajú, ale i normálnu pleť. Ich obsah tvorí výťažok z uhorkovej dužiny, upokojujúci D-pantenol, vitamín A a E, ktorý je považovaný za zdroj mladosti. Uhorkový produktový rad od Ziaja pomáha riešiť hneď niekoľko problémov – poskytuje intenzívnu hydratáciu a upokojenie pokožky, upravuje sfarbenie pokožky tak, že ju rozjasňuje a zosvetľuje, a stabilizuje pôsobenie mazových žliaz v pleti.

Ziaja Uhorka

Zdroj: Shutterstock®

Ziaja Uhorka Pleťový krém (50 ml), 2,99€

Jemný hydratačný pleťový krém, s výťažkom z uhorky, intenzívne vyživuje, hydratuje a upokojuje podráždenia pleti. Stabilizuje pôsobenie mazových žliaz. Viditeľne rozjasňuje pleť a zlepšuje jej vzhľad. Obsahuje aktívne zložky, akými sú vitamín E, vitamín A, D-pantenol a výťažok z uhorkovej dužiny. 

 

Ziaja Uhorka Čistiace pleťové mlieko (200 ml), 3,69€

Uhorkové čistiace mlieko od Ziaja s jemnou konzistenciou dokonale odstraňuje make-up a čistí pokožku. Reguluje stupeň hydratácie a premastenia pokožky. Zároveň upravuje jej sfarbenie a účinne upokojuje podráždenia. Nenarúša prirodzené pH pokožky a pripravuje ju na ďalšie kozmetické ošetrenie. Mlieko odporúčame nanášať na tvár a krk, následne použiť uhorkové tonikum. Obsahuje vitamín E, vitamín A, D-pantenol a výťažok z uhorkovej dužiny. 

 

Ziaja Uhorka Pleťové tonikum (200 ml), 3,19€

Uhorkové pleťové tonikum od Ziaja jemne umýva a dôkladne čistí pokožku. Uzatvára rozšírené póry a upokojuje podráždenia. Pleť dokonale hydratuje, spevňuje a zľahka rozjasňuje. Navracia jej prirodzené pH a pripravuje ju na ďalšie kozmetické ošetrenie. Tonikum odporúčame aplikovať na tvár a krk. Obsahuje aktívne zložky akými sú D-pantenol a výťažok z uhorkovej dužiny. Neobsahuje alkohol.

5 komentárov
Erika Špacírová

Erika Špacírová

25.06.2015 09:42

uhorku mám v kozmetike veľmi rada, možno skúsim aj túto radu

Vaše meno:

ľubka Olexyová

ľubka Olexyová

25.06.2015 11:35

patrí k mojím obľúbeným krémom

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

25.06.2015 17:14

túto "radu" od Ziaja som ešte neskúšala

Vaše meno:

Aneta Mitterová

Aneta Mitterová

22.07.2015 13:12

Najlepší krém aký som kedy vyskúšala. Krásne zhydratuje moju zmiešanú pleť a veľmi sa mi páči jeho konzistencia. Väčšina krémov pre mastnú až pleť zmiešanú má gelovú konzistenciu a príde mi že veľmi nehydratujú. O tomto sa to povedať nedá ma krásnu krémovú konzistenciu a navyše krásne vonia. Vrelo odporúčam :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 10:42

pleťové mlieko by sa mi zišlo :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE