Lesklé nechty bez lakovania? Ide to!

Vkusne upravené nechty sú v dnešnej dobe samozrejmosťou takmer pre každú ženu. Sú našou vizitkou a prezradia okoliu viac než si vôbec dokážeme predstaviť - akú máme prácu, aký máme vkus a mnoho ďalšieho.

 

Pomocou rúk komunikujeme s okolím, a preto je veľmi dôležité, aby vyzerali čo najlepšie. Zásadné je ruky nezanedbávať a dopriať im kvalitnú a dôslednú starostlivosť.

 

Zdravá životospráva

 

Samotná starostlivosť o nechty začína pri správnej výžive. Ak sú nechty polámané alebo zničené, máte vo svojom tele pravdepodobne nedostatok vápnika alebo vitamínu B. Zaraďte do jedálnička mliečne výrobky, minerálne soli ako železo, zinok a magnézium. Rozhodne nezabúdajte na ryby, morské plody, pšenicu, cereálie, orechy a mandle. Presne tieto potraviny vám pomôžu podporiť tvorbu keratínu, z ktorého sú nechty tvorené. Predídete tým ich lámaniu. Opatrní by sme tiež mali byť pri upratovaní - nechty by nemali prísť do kontaktu s čistiacimi prostriedkami a chemickými výrobkami.

 

Odporúčame tiež:  Ak túžite mať zdravé srdce, nevynechajte týchto 12 potravín

zdravé nechty

Zdroj: Shutterstock®

Kozmetická starostlivosť

 

Zabúdať by sme rozhodne nemali ani na samotnú starostlivosť o nechty. Okrem stále obľúbenejšieho nechtového peelingu je veľmi dôležité nechty správne a šetrne pilovať. Značka Scholl prichádza na trh s revolučnou novinkou - elektronickým pilníkom Velvet Smooth Nail Care System s tromi hlavicami k pilovaniu, obrusovaniu a lešteniu nechtov na rukách aj na nohách. Jeho používaním získajú vaše nechty prirodzený a zdravý vzhľad. Funguje na jednu tužkovú batériu, teda je skvelým spoločníkom na doma i na cesty. Ľahko sa používa a sporí čas, výsledky sú pri tom ako od profesionálnej pedikérky či manikérky.

 

Odporúčame tiež:  Pripravte si doma zdravú orieškovú nátierku

scholl pilník

Zdroj: Shutterstock®

Manipulácia s elektrickým pilníkom nie len jednoducho vyzerá, ona jednoduchá je. Celý proces pilovania nechtov je rozdelený do troch jednoduchých krokov. V prvom kroku nasadíte na pilník pilovaciu hlavicu, zvolíte jednu z dvoch ponúkaných rýchlostí a starostlivo opilujete nechty do požadovaného tvaru. V druhom kroku použijete obrusovaciu hlavicu, ktorá vyrovnáva nedostatky a vyhladzuje povrch nechtu. V poslednom, treťom, kroku na pilník nasadíte leštiacu hlavicu. Pomocou kruhových pohybov vyleštíte povrch nechtu. Odporúča sa na nechet jemne pritlačiť. 

 

Odporúčame tiež: eauty recepty: Namixujte si pleťový píling pre suchú pokožku

scholl pilník

Zdroj: Shutterstock®

Elektrický pilník Scholl Velvet Smooth Nail Care System s tromi hlavicami k pilovaniu, obrusovaniu a lešteniu nechtov na rukách aj na nohách. Jeho používaním získajú vaše nechty prirodzený a zdravý vzhľad. Funguje na jednu tužkovú batériu a je k dostaniu v dvoch farebných variantách - ružovej a modrej.

 

Doporučená predajná cena je: 39.99 EUR

 

Odporúčame tiež:  Čo prezrádza farba vášho obľúbeného rúžu o vašej osobnosti?

 

 

FOTOGALÉRIA:

9 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

18.05.2016 07:23

takyto pomocnik by sa mi hodil

Vaše meno:

Julius Nagy

Julius Nagy

18.05.2016 07:25

každý mesiac si doprajem návštevu odborníka a škrášlovanie si užívam tam .... pekne spravená pedikúra hovorí za všetko... predsa nohy máme najviac zaťažené, ja si na to potrpím

Vaše meno:

Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

18.05.2016 19:47

Ja papám zinok- je dobrý aj na vlasy :)

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

18.05.2016 20:03

super vecička

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

24.05.2016 15:34

pilníky,hoblíky,brúsky a nechty vyzerajú

Vaše meno:

Jana Šurkovská

Jana Šurkovská

27.05.2016 21:43

skvelý pomocník:)

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

02.06.2016 14:02

Ten pilník vyzerá byt super :)

Vaše meno:

Marta Mihoková

Marta Mihoková

26.06.2016 12:25

tak toto je vecička super

Vaše meno:

Daniela Šurláková

Daniela Šurláková

04.08.2016 16:19

niet nad krásne upravené nechty,len keby toho času bolo viacej,ale ten sa dá vždy nájsť a toto je super pomôcka k ich dosiahnutiu

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE