Krásna a svieža aj po náročnom dni v práci

Ako všetci dobre vieme, dnešná doba si vyžaduje vysoké pracovné nasadenie i vysoký štandard look, takzvaný TOP image.

 

Každá žena sa chce páčiť svojmu partnerovi, aj keď prejde cez dvere svojho domu. Poďme si pripomenúť pár trikov, ako si svoj vzhľad udržať v plnej kráse aj po náročnom pracovnom dni. 5 bodov, na ktoré netreba zabudnúť!

Základná kabelková výbava

1. Keď sa chystáte v práci vypnúť svoj počítač, alebo už odkladáte iné pracovné náradie, či vám práve odišla posledná zákazníčka, je čas vyštartovať do svojej kabelky! V tejto ženskej neoddeliteľnej veci na vás čaká všetko, čo vás dá naspäť do ladnej symbiózy. Make-up, púder i rúž na pery dokáže zmeniť tvár na nepoznanie. Už len nájsť zrkadlo a môžete sa do toho pustiť. Prepudrovať a rozžiariť, to je posledný váš úkon na záver vášho pracovného dňa.

 

Odporúčame prečítať: Testovali sme svetlo v skúšobných kabínkach: Budete prekvapení!

Krásna a svieža aj po náročnom dni v práci

Zdroj: Shutterstock®

2. Keď ste dodali tvári nový vylepšený vzhľad, teraz prichádzajú na rad vlasy! Do základnej kabelkovej výbavy patrí aj hrebeň. Nezabudnite na to dievčatá! Predsa každá z nás dobre vie, ako naše vlasy po celom dni vyzerajú, nielen že sú zlepené, ranný účes je na pokraji rozpadu. Tak šup, šup, pustite sa do toho! No nie nadarmo sa hovorí "vlasy sú korunou krásy". Takže jednoduchým prečesaním si ich oživte, aby boli nadýchanejšie a príťažlivejšie. Neoľutujete tých pár sekúnd navyše strávených pred zrkadlom.

 

3. Osviežte sa pohárom vody! Tento lacný trik vám nielenže osvieži celú pokožku, ale aj vy sama sa budete cítiť lepšie, čerstvejšie, po náročnom dni vás pohár vody vzpruží i dodá energiu lepšie ako káva.

 

Odporúčame prečítať: Tradičná slovenská svadba - ako by mala vyzerať?

Krásna a svieža aj po náročnom dni v práci

Zdroj: Shutterstock®

4. Keď už ste na ceste, vyšli ste z budovy, či už sedíte v aute, vytiahnite svoju poslednú, ale zato obľúbenú ženskú zbraň: váš parfum. Vôňa skĺbi vašu celkovú vizáž a nielen to, budete sa cítiť dokonale atraktívne!

 

5. Posledný bod, na ktorý určite nesmiete zabudnúť, je nahodiť krásny žiarivý úsmev! Úsmev vám a celej vašej osobnosti pridá na kráse! Garantujeme vám, že budete spokojná vy aj váš partner! Skúste našich päť jednoduchých trikov a samy uvidíte. Úspech sa dostaví okamžite!

 

Odporúčame prečítať: Populárna plastika nosa: 5 faktov, ktoré by ste mali vedieť

5 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

10.04.2017 07:24

obsah mojej kabelky je ešte aj niečo do plusu..... ale určite v článku spomínaných 5 bodov čo určite nesmie chýbať, moja kabela obsahuje

Vaše meno:

Mária Maxianová

Mária Maxianová

10.04.2017 12:32

keď sa darí, únavu nevnímam, horšie, keď mám deň blbec

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

10.04.2017 15:58

Týchto päť bodov poznám veľmi dobre, ale nie je na škodu si ich občas zopakovať.

Vaše meno:

Marianna Rajniaková

Marianna Rajniaková

10.04.2017 16:20

ešte sprcha a sme fit

Vaše meno:

Katarína Konečná

Katarína Konečná

12.04.2017 06:57

a večer si ísť niekde zatancovať, lebo aj pohyb nám dodá na kráse

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE