Pohodlne v bielo modrej
Vypočuť článok
Pripravujem slovenský hlas...
0:00
--:--
Prihláste sa pod svojím účtom, aby ste mohli jednoducho komentovať články, zapájať sa do súťaží a hlasovať.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
Ak ešte nemáte vytvorený účet, neváhajte a zaregistrujte sa – získate tak plný prístup k interaktívnym funkciám webu.
8 komentárov
martina hilková
04.04.2014 10:36Super pohodlný jarný outfit. :-)
Aneta Schwarzová
02.04.2014 22:12Krásna bielo-modrá kombinácia, jednoduché a predsa očarí :) Toto je presne môj štýl. Veľmi sa mi to páči :)
Lýdia Kemiačová
02.04.2014 21:46úplne všetko krásne ale tá kabelka nie je môj štýl
Martina Ontkocová
02.04.2014 19:40Krásny, ležérny outfit na každodenné nosenie, hneď by som si to obliekla :)
anka - fb anka all saga saganová
01.04.2014 10:09pekné , supér , páči sa mi :-) všetko
Blažena Sádovská
01.04.2014 09:03Naozaj nádherné oblečenie, hneď by som ho brala, super zladené, do posledných detailov.
Jana Komadová
01.04.2014 08:57na každodenné nosenie pohodlné a vkusné
Martina Zahoranová
01.04.2014 07:31tak toto by som prijala všetko, takýto štýl oblečenia mi vyhovuje najviac