TEST: DERMACOL duo minerálne očné tiene

 

Včera sme sa zapodievali ceruzkami na oči a riasenkou, dnes to budú DERMACOL DUO minerálne očné tiene s trblietavým mesačným efektom, vďaka ktorým si budete môcť jednoducho a rýchlo skrášliť Vaše oči!


Ja som testovala odtieň č.03, ktorý je tvorený z ružovej a šedej farby, a o tom, že je to skutočne pekná a príjemná kombinácia sa budete môcť presvedčiť na konci dnešnej recenzie.

dermacol-ocne-tiene

Zdroj: Shutterstock®

Popis výrobcu je nasledovný:
"Jedinečné mesačné trblietanie na Vašich viečkach Vám zaistia DUO minerálne očné tiene MOON EFFECT. Obsahujú viac farebných pigmentov a jemné trblietavé čiastočky, ktoré po aplikácii vytvoria na viečku tie najtrblietavejšie odlesky. Jemné zloženie zabezpečí, aby Vaše líčenie bolo počas celého dňa dokonalé. Na výber máte šest najtrblietavejších odtieňov."

dermacol-duo-ocne-tiene-03

Zdroj: Shutterstock®

Balenie tieňov je síce doplnené pekným dúhovým napísom, no žiaľ sa po krátkom čase zošúcha, a už ho teda nie je vidieť vôbec, čo je podľa mňa veľká škoda...

 

Poďme sa však zamerať na samotné vnútro, v ktorom okrem dvoch tieňov, nachádzame aj  obojstranný penový aplikátor, ktorý určite poslúži počas líčenia mimo domu. Teda, neviem ako Vy, no ja už nejaký ten rok uprednostňujem na nanášanie tieňov štetce.

dermacol-trblietave-tiene

Zdroj: Shutterstock®

Tiene som počas testovania nanášala vždy na podkladovú bázu, a tak mi bez akejkoľvek ujmy vydržali od rána do večera, teda, až kým som sa neodlíčila.

 

Vyššie som spomínala, že aplikácia je rýchla a jednoduchá a za tým si stále stojím! Majú výbornú pigmentáciu, neprášia sa, a čo je hlavné, na viečkach sa nezlievajú.

dermacol-mineralne-tiene

Zdroj: Shutterstock®

Ak by ste si ich chceli kúpiť, na výber máte až zo šiestich kombinácií, a mne osobne sa práve páči tá posledná, čiže odtieň č.06.

Každý odtieň má 1,5g, teda spolu majú tiene 3g, a ich cena je 6,89€. Objednať si ich môžete napríklad aj v Dermacol E-shope TU.

 

Budem rada ak mi svoj názor vyjadríte v ankete nižšie :))

dermacol-duo-eyeshadow

Zdroj: Shutterstock®

5 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

05.04.2014 11:46

je to veľmi pekná kombinácia

Vaše meno:

Diana Pavelková

Diana Pavelková

05.04.2014 15:00

Peknee

Vaše meno:

Jana Komadová

Jana Komadová

08.04.2014 17:19

pekná kombinácia no nepoužívam očné tiene

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

02.03.2016 15:24

veľmi sa mi páči táto kombinácia...

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

09.04.2016 20:39

pekná kombinácia farieb

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE