TEST: Lesk na pery Mary Kay - NouriShine Plu

Ste skôr milovníčky rúžov alebo leskov na pery? Ste pol na pol alebo ako to s vami vlastne je?

 

Ja som bola dlhé roky skôr zameraná na lesky na pery, no postupom času a dospievania som sa preorientovala na rúže. Teraz som taká obojaká:)

 

Milujem matnejšie verzie rúžov, respektíve rúže bez obsahu perlete a práve tú si rada doprajem v leskoch na pery.

 

 

O jednom takom sa dočítate aj dnes. Vezmem si totiž na pretras moju prvotnú skúsenosť so značkou Mary Kay a bližšie sa pozrieme na lesk na pery - NouriShine Plus!

 

mary kay lesk na pery nourishine

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay - NouriShine Plus lesk na pery v limitovanom odtieni - In Harmony

 

Vlastnosti lesku na pery Nourishine Plus:

* Obsahuje zložky blahodarné pre vaše pery.
* Vyhladzuje, chráni a vyživuje pery.
* Lesk je vhodný do Mary Kay® kozmetickej a profesionálnej kazety.

 

Objem: 4,5 ml

Cena: 16 ,20 €

mary kay lesk na pery nourishine

Zdroj: Shutterstock®

Lesk na pery ma na prvý pohľad upútal svojim vzhľadom, jednak krásnym srdcovým lemovaním pozdĺž celého vrchnáčiku, ale aj dvojfarebnou špirálou, ktorá dá krásne vyniknúť danému odtieňu.


Lesk je neskutočne krásne namiešaný v harmónii v tube spolunažíva matnejšia ružovo-hnedastá s krásnou perleťovou zlatou. 

mary kay lesk na pery nourishine

Zdroj: Shutterstock®

Lesk na pery mal teda u mňa plusový bod za krásne balenie ešte predtým,než som ho stihla vyskúšať. No ale nesúď knihu podľa obalu, vsakže :) Sklamanie sa nekonalo a popravde som ani len nečakala, že by som nebola spokojná. Na Mary Kay som vždy počúvala len samú chválu, a preto som viac menej čakala, že budem produktom nadšená. A presne tak to aj je. Lesk na pery Nourishine Plus je veľmi kvalitný.

 

Odtieň In Harmony je neskutočne krásny a dovolím si tvrdiť, že pristane každej jednej z nás. Nakoľko je veľmi jemný a určite bude pôsobiť harmonicky na každej jednej z nás s akýmkoľvek typom líčenia. 

mary kay lesk na pery nourishine

Zdroj: Shutterstock®

Konzistencia lesku na pery ma veľmi prekvapila, lesk sa mi zdal dosť hustým? Ani to neviem presne popísať, som zvyknutá, že lesky sa raz - dva kĺžu po perách, sú také redšie. Lesk Nourishine Plus neskutočne držal na perách a presne tam, kde som ho naniesla. Pery zostali hydratované dlhodobejšie aj po zminutí lesku. Lesk a jeho výdrž bola taká prijateľná, neviem presne. Je leto, teplo a pravideľne dopĺňam tekutiny, takže lesk sa týmto stráca. Lesk dodal mojim perám výživu, hydratáciu a hebkosť, ktorá bola priam neskutočná a navyše krásne vonia po ovocí :)

3 komentárov
Marta Hollá

Marta Hollá

24.06.2015 19:11

raz som neodolala a zadovážila som si lesk na pery od tejto značky, no nadšená som veru nebola, neviem nejak si ma nezískal a to mám lesky veľmi rada.

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

25.06.2015 10:04

podľa mňa nič moc :/

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 10:54

mám len ale v takej okrúhlej dozičke od nich ale veľmi ho nepoužívam :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE