TEST: Mary Kay - Lash Intensity maskara

Keby ste sa mohli skrášliť len jedným jediným produktom, ktorý by to bol? Vďaka ktorej kozmetickej vychytávke sa cítite krajšia, príťažlivejšia a skrátka viac žensky? Podľa mňa je to v drvivej väčšine práve riasenka.

 

Veď vďaka pár šikovným ťahom po našich riasach pôsobí tvár ihneď uvoľnenejšie, šťastnejšie a žiarivejšie. Vďaka správnej riasenke sa krásne otvorí pohľad do okien vašej duše.

 

Vždy keď mám naponáhlo a nestíham sa líčiť, siaham naistotu po riasenke, pretože viem, že v priebehu dvoch minút sa bude na mňa zo zrkadla pozerať moje krajšie ja. Dnes sa spolu bližšie pozrieme na jedinečnú riasenku s dielne Mary Kay - Lash Intensity. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Mary Kay - Saténové pery White Tea & Citrus

mary kay - lash intensity maskara

Zdroj: Shutterstock®

Mary Kay - Lash Intensity maskara

 

S Lash Intensity™ Maskarou získate úchvatný objem a naviac neodolateľnú dĺžku rias. Obsahuje špeciálne navrhnutú asymetrickú kefku Double-Impact™. Vďaka trvanlivej farbe, ktorá je odolná proti zotretiu, budú riasy vyzerať hustejšie a výraznejšie. Naviac veľmi účinný pigment bohatý na minerály riasy zviditeľní skvelým čiernym odtieňom.

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay - rozjasňujúca tyčinka Glowing Finish

mary kay - lash intensity maskara

Zdroj: Shutterstock®

Riasenka Lash Intensity je ukrytá v krásnom čiernom puzdre, ktoré je veľmi atypicky tvarované. Balením teda riasenka jednoznačne zaujme. Vraví sa, že v jednoduchosti je krása a je tomu naozaj tak. Čierne prevedenie balenia je jednoduché a navyše pôsobí luxusným dojmom. Na vrchnáčiku sa krásne vyníma embosovaný názov značky MARY KAY. No asymetricky je tvarovaná aj kefka, ktorá obsahuje súbor kratších a dlhších štetiniek. Skvelo tak obalí sýtou farbou kratšie aj dlhšie riasy. Je skvelá aj na spodné riasy. 

 

Testovali sme tiež: TEST: Mary Kay - nové rúže a kontúrky pre naše pery

mary kay - lash intensity maskara

Zdroj: Shutterstock®

Na testovanie riasenky som sa veľmi tešila, bola to totiž moja prvá skúsenosť s maskarou od Mary Kay. Na prvýkrát to rozhodne ale nebolo ono. V zhone som schytila riasenku a moje mihalničky boli krásne polepené :) Treba sa naučiť s riasenkou správne pracovať. Zistiť, aká poloha štetiniek vám vyhovuje, aby skvelo zachytila a nalíčila riasy. Časom sme sa s riasenkou veľmi skamarátili a dnes ju už nepustím z rúk. Moje riasy sú krásne sýte, predĺžené a zvýraznené. 

 

Testovali sme aj: TEST: Mary Kay - nové rúže a kontúrky pre naše pery

FOTOGALÉRIA:

4 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

20.09.2016 19:33

kozmetika Mary Kay je kvalitná mala som už zopár produktov len je trošku drahšia

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

20.09.2016 21:21

brala by som ju

Vaše meno:

Ivana Šurániová

Ivana Šurániová

23.09.2016 22:00

Mary Kay nikdy nesklame

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

09.09.2017 13:05

nie nie nezaujala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE