TEST: Pharmatheiss Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

Krása ženy je vraj z veľkej časti ukrytá v jej očiach. Aj preto sa snažíme túto svoju partiu skrášľovať čo najviac a takmer denne nám k tomu pomáhajú aj líčidlá. 

 

Pravidelné nanášanie líčidiel, ich odstraňovanie, žmolenie, naťahovanie... Aj vaše oči sú deň čo deň vystavované takémuto procesu?

 

Na nešetrné zaobchádzanie s najjemnejšími partiami tváre doplatíte rýchlejším výskytom vrások, no ešte skôr to budú hlavne oslabené mihalnice. Ak im rýchlo neposkytnete pomoc, môže sa stať, že sa celkom vysilia a stratia svoju krásu. 

 

Pre zdravie mihalníc si preto v prvom rade zakážte nešetrné odličovanie, v druhom rade sa snažte svoje chyby napraviť. Aj pre krásu vejárikov na očiach sú tu viaceré kozmetické triky, vychytávky a takisto séra v praktickom balení. O jednom takom sére sa dnes dozviete viac.

 

Odporúčame tiež: TEST: Pharma Hyaluron – balzam na zväčšenie objemu pier

TEST: Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

Zdroj: Shutterstock®

Pharmatheiss Elixír na stimuláciu rastu rias

  • Moderná kombinácia účinných látok - kyseliny hyalurónovej a pantenolu.
  • Efektívne stimuluje rast očných rias.
  • Prirodzený vzhľad vďaka rastu prirodzených rias.
  • Jednoduchá a rýchla aplikácia.
  • Silne koncentrované (vydrží 3 – 5 mesiacov).
  • Vhodné aj pre nositeľov kontaktných šošoviek.

Pravidelné používanie Elixíru na stimuláciu rastu rias podporí prirodzený rast, pevnosť a hustotu očných rias. Na dosiahnutie výsledku musí byť elixír aplikovaný denne po dobu 6 – 8 týždňov. Prvé výsledky sa dostavia už o 30 dní.

 

Odporúčame prečítať: Objavte účinky micelárnej vody Pharma Hyaluron

TEST: Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

Zdroj: Shutterstock®

Moje hodnotenie:

 

Tiež snívate o krásnych mihalniciach? Aplikácia umelých rias je azda najrozšírenejší spôsob, ako docieliť efekt hustých a dlhých mihalníc. Často je to však finančne náročná práca, pretože riasy je potrebné neustále dopĺňať. Prečo si nedopriať pocit krásnych, hustých a dlhých rias už navždy? Tento cieľ sa dá dosiahnuť s pomocou Elixíru na stimuláciu rastu rias od Pharmatheiss Cosmetics. Nepôjde to však zo dňa na deň.

 

Sérum používam už dva mesiace, minimálne raz denne, takže ho poctivo testujem. Mnohé produkty sľubujú krásne vejárovité mihalnice už za 7 dní od používania. To však pravda nie je. Na prvé výsledky viditeľné voľným okom je potrebné produkt aspoň mesiac používať naozaj deň čo deň. Výsledok však každú ženu poteší!

 

Odporúčame prečítať: TEST: Pharma Hyaluron - Volume Lip Booster

TEST: Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

Zdroj: Shutterstock®

Použitie:

 

Sérum sa odporúča používať raz denne – nejlepšie večer, po očistení tváre. Nič však nepokazíte tým, ak si ho aplikujete aj ráno. Ja sérum používam pravidelne, každý večer pred spaním a niektoré dni ho používam aj ráno. Stačí ho na aplikáciu naozaj málinko, štetčekom jedným ťahom pretrieť oblasť očnej linky a to je všetko. Po použití stačí počkať minútku-dve, kým sa sérum absorbuje a následne už môžete použiť vami obľúbené líčidlá. V prípade, že si ho dáte viac a sérum vám kvapne alebo stečie do oka, môžete cítiť nepríjemné štípanie. Toto je azda jediné negatívum, ktoré som objavila. Avšak domnienka, že väčšou aplikáciu si dopomôžete k rýchlejšiemu výsledku je bezpredmetná.

 

Toto sérum má 2,7 ml. Zdá sa vám to málo? Verte, že aj po pravidelnom dvojmesačnom používaní ho mám stále dosť plné. Keď ním zatrasiem, tak cítim, že séra mám ešte stále dostatok. Tým pádom verím, že mi minimálne vydrží ešte ďalšie dva mesiace, tak ako sľubuje výrobca.

 

Testovali sme tiež: TEST: PHARMA HYALURON - sérum proti vráskam

TEST: Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

Zdroj: Shutterstock®

Výsledný efekt

 

Postupne používaním séra som zbadala, že mi vypadáva čoraz menej mihalníc. Sérum sľubuje spevnenie, a to naozaj robí. Občas sa mi pri odličovaní stalo, že mi na vatovom tampóne ostali mihalničky, niekedy aj dve či tri, pokiaľ som odličovala vodeodolné riasenky. Teraz? Sem-tam sa stane, že mi vypadne jedna, respektíve nevypadne žiadna. Efekt spevnenia som zbadala pri testovaní ako prvý.

 

Postupne sa dostavil aj efekt zhustenia mihalníc, nakoľko mi menej padali a následne aj ich zväčšenie. Mihalnice mám krásne husté, čo môžete vidieť aj na fotkách. Striedanie dlhých a krátkych mihalníc krásne pri nanášaní riasenky zvýrazní oči. Ja mám mihalnice bledé, takže bez riasenky je rozdiel v ich dĺžke minimálny. Avšak akonáhle použijem riasenku, mihalnice sú krásne dlhé. Ja som svoj cieľ dlhých a hustých mihalníc dosiahla. Teraz tento efekt budem už len predlžovať občasným nanášaním séra. Nakoľko po dosiahnutí želaného výsledku stačí aplikáciu obmedziť na jeden až dvakrát týždenne.

 

Odporúčame aj: TEST: Allga San Mobil Fluid a Creme s hrejivým účinkom

TEST: Sérum Eyelash Booster - prirodzene husté a dlhé riasy

Zdroj: Shutterstock®

Malým bonusom je aj fakt, že sérum neobsahuje vonné látky, je bez parabénov, silikónových olejov a bez konzervačných látok. Ja sérum určite odporúčam! 

 

FOTOGALÉRIA:

2 komentárov
Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

30.08.2017 13:26

tento typ kozmetických produktov ma neláka

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

06.06.2018 14:09

rada by som vyskúšala

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE