TEST: Gosh - Macadamia Oil šampón

Zázračné oleje zažívajú v tejto dobe doslova ošiaľ, a preto ma vôbec neprekvapuje, že sa tieto vzácne živiny pridávajú aj do šampónov či kondicionérov.

 

Postačí, ak produkt obsahuje argánový, kokosový či makadamiový olej a na pultoch v obchodoch sa dlho neohreje. Výživné oleje sú teraz in a uvedomujú si to aj výrobcovia kozmetických produktov.

 

 

Na istotu v podobe oleja stavila aj značka Gosh a prináša nám preto kompletnú vlasovú starostlivosť - šampón, kondicionér a vlasový olej. Ja vám dnes s radosťou predstavím šampón na vlasy, ale určite sa začítajte aj do recenzií na zvyšné dva produkty z radu Macadamia Oil.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH MACADAMIA OIL KONDICIONÉR NA VLASY 

gosh macadamia oil shampoo

Zdroj: Shutterstock®

MACADAMIA OIL SHAMPOO (vlasový šampón s olejom z makadámiových orechov)

 

Šampón pre jemné čistenie všetkých typov vlasov obohatený o prírodný makadámiový olej a provitamín B5. Revitalizuje, vyživuje a hydratuje vlasové vlákna aj pokožku hlavy, pričom je vhodný aj na každodenné použitie. Vlasom poskytuje hladkú štruktúru, žiarivý vzhľad a jemnú vôňu.

 

Aplikácia: Vlasy dôkladne navlhčite. Malé množstvo šampónu vmasírujte do vlasov a pokožky hlavy. Dôkladne opláchnite. V prípade potreby postup zopakujte.

 

Testovali sme aj: TEST: Gosh - Vlasový olej z makadamiových orechov 

gosh macadamia oil shampoo

Zdroj: Shutterstock®

Balenie produktu je veľmi živé a hravé, avšak verné svojim predchodcom. Kombinácia čiernej tuby s akoukoľvek sviežou farbou pôsobí veľmi krásne a nedá sa ňou nič pokaziť. Výrazná žltá sa teda stala ,,nositeľkou" makadamiového oleja, ktorý je cennou zložkou tohto produktového radu.

 

Konzistentne je šampón vcelku dosť hustý a krásne perleťový. Vôňa je jemná, nevýrazná, no zato príjemná a autentická. Vonia mierne orientálne, môžem len predpokladať, že iskrou vône je práve olej z makadamiových orechov.

 

Testovali sme tiež: TEST: GOSH - shower gel - argan oil

gosh macadamia oil shampoo

Zdroj: Shutterstock®

Šampón má jemnú krémovú konzistenciu, ktorá je však prekvapivo aj dosť hustá. Pri umývaní sa mi ťažšie darilo rozpeniť si šampón vo vlasoch, musela som si ešte raz na ne pustiť vodu, potom to už išlo ľahšie.

 

Vlasy boli po umytí hebké na dotyk. Po vysušení sa krásne leskli, nadobudli zdravší a sviežejší vzhľad. Šampón ma veľmi upútal nádhernou vôňou, ktorá sprevádzala moje vlasy aj pár hodín po umytí. Vlasy vydržali po umytí zhruba dva dni v schopnom stave, čo mňa osobne dosť prekvapilo, keďže sa mi zvyknú vlasy vcelku rýchlo mastiť.

 

Produkty značky Gosh sú dostupné v sieti parfumérií FAnn.

 

Testovali sme aj: TEST: GOSH Foundation Drops Make-up

 

FOTOGALÉRIA: 

4 komentárov
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

25.04.2016 07:54

mám veľmi jemné vlásky, takže šampon s obsahom olejou nepoužívam, ale odporučím ho kolegynke, má husté a tvrdé vlasy ako drót

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

25.04.2016 08:01

sampon ma velmi zaujal svojim zlozenim, pretoze mam suchsie vlasy a potrebujem ich hydratovat, uz sa tesim

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

25.04.2016 10:24

rada by som ho vyskúšala

Vaše meno:

Anna Kristova

Anna Kristova

15.05.2016 20:30

ja mám naopak vlasy rýchlo mastiace

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE