TEST: Love Nature šampón a kondicionér Oriflame

V dnešnom testovaní vám predstavím šampón a kondicionér Oriflame z línie Love Nature. Aké sú výhody a nevýhody týchto produktov? Dozviete sa tu!  

 

S vlasmi to nie je jednoduché, vie o tom azda každá žena. To, aké ich v skutočnosti máme, závisí od množstva faktorov. V prvom rade je za ne zodpovedná najmä ich výživa, ktorú im zabezpečuje náš organizmus. Preto treba dbať o dostatočný prísun vitamínov a minerálov, aby aj vaše vlasy boli zdravé a vy ste boli s nimi spokojné. Zmenu vlasov môžu zapríčiniť aj rôzne vonkajšie faktory či hormonálne zmeny v organizme.

 

Tak, ako sa staráte o pokožku či nechty, by ste sa mali rovnako starať aj o vlasy. Keď vidíte, že im klasické umytie šampónom nestačí, siahnite po špeciálnych prípravkoch. Dnes je na výber nielen množstvo značiek, ale aj rôzne kúry, napomáhajúce v boji proti suchým vlasom. Vyhrajte aj vy boj nad vlasmi vďaka dvojke od značky Oriflame.

 

Testovali sme aj: Transparentný púder The ONE od Oriflame

Oriflame Love Nature - vlasy

Zdroj: Shutterstock®

Love Nature šampón a kondicionér Oriflame

Šampón na suché vlasy s pšenicou a kokosovým olejom Love Nature

 

Krémový šampón s prírodnou pšenicou a kokosovým olejom vlasy šetrne čistí a chráni pred vysychaním a poškodením. Má biologicky rozložiteľné zloženie.

 

Kondicionér na farbené vlasy s olejom z ľanových semien a šípok Love Nature

 

Bohatý kondicionér s prírodným olejom z ľanových semien a šípok intenzívne zlepšuje kondíciu farbených vlasov. Zachováva ich lesklé a zdravo vyzerajúce. Bez obsahu silikónu. Biologicky rozložiteľný.

 

Testovali sme tiež: Telový krém Oriflame Milk & Honey Gold - špeciálna edícia

vlasová kozmetika Oriflame

Zdroj: Shutterstock®

Love Nature - šampón

 

Obe balenia sú pekné v zmysle kolekcie Love Nature. Produkty majú 250 ml, čo je dosť na to, aby vám vystačili minimálne na mesiac. Balenia sú pevné, uzávery dobre držia - cestovala som s nimi a nič sa neotvorilo. 

 

Pri nanášaní šampónu som postupovala klasicky od korienkov ku končekom, jemným mačkaním vlasov. Šampón vo vlasoch nenechávam dlho (ani sa to nemá, nemá to na ne vôbec dobrý efekt, ako si myslí mnoho žien), dlho ponechaný šampón na vlasoch ich totiž zbytočne vysušuje. Šampón moju vlasovú pokožku nepodráždil, vlasy boli čisté, primerane lesklé a hlavne, plus mu dávam za prevoňanie vlasov. 

 

Testovali sme: Trblietavá očná linka Very Me od Oriflame

Oriflam Love Nature šampón

Zdroj: Shutterstock®

Love Nature - kondicionér

 

Čo sa týka kondicionéru, ide o klasický kondicionér - hutnejšia textúra oproti šampónu, výraznejšia vôňa, ľahké nanášanie a ešte ľahšie zmytie. 

 

Niekedy je až k neuvereniu, aký je to rozdiel, keď použijete a keď nepoužijete kondicionér. Moje vlasy po použití a následnom vyfúkaní boli pekne nadýchané a uhladené. Nelietali kade-tade, neelektrizovali, rozčesala som ich jednoducho a intenzívnejšie voňali. Rozdiel bol aj citeľný, pretože po balzame zostali vlasy na dotyk jemnejšie.

 

Ja mám vlasy farbené, no pokožka hlavy sa mi rýchlo mastí, a tak si bežne umývam vlasy aj každý druhý deň. S touto dvojicou mi vydržali vlasy pekné dva dni, takže ja som spokojná. Avšak nakoľko som červenovláska (opakujem farbená), farba mi z vlasoch schádzala či pri šampóne, tak aj kondicionéri. Avšak toto sa mi deje takmer pri každej starostlivosti o vlasy, takže ako mínus to neberiem. 

 

Testovali sme tiež: Sprchovací gél Discover Tuscan Sunset od Oriflame

Oriflame Love Nature kondicionér

Zdroj: Shutterstock®

To, že by boli vlasy hydratovanejšie, však objektívne posúdiť neviem. V konečnom dôsledku vyzerali nádherne. Celkovo som s týmto radom spokojná, pre moju úpravu je ideálny, nič mi neprekážalo - takže vrelo odporúčam produkty vyskúšať aj vám.

 

FOTOGALÉRIA:

3 komentárov
Milka Damašková

Milka Damašková

05.06.2017 21:57

Tento šampón som mala a bola som spokojná jednak s kvalitou vlasov po umytí, jednak mi ich krásne prevoňal vôňou kokosu, ktorú milujem :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

28.08.2017 12:53

nemám odskúšané ale na vlasy používam výhradne 1 overenú značku

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

31.12.2017 16:54

aj balenie je pútavé

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE