Hudobný festival: BALATON SOUND

Pohodička pri vode, reštaurácie, bary a všetko čo potrebuješ, aby si si naplno užila západ slnka na Balatone, k tomu navyše množstvo vystupujúcich hviezd na viacerých pódiách, toto je charakteristika konceptu, ktorý si už zamilovalo obrovské množstvo ľudí a aj ja s priateľom.

 

Tento jedinečný event si už zamilovalo viac ako 100 000 ľudí, ktorí ho navštevujú každý rok a menia tak Zamárdi,  ktoré je inak malým mestom na južnom brehu jazera Balaton na obrovskú párty arénu. Tento ročník však všetko prekonal - 10. výročie Balaton Soundu, uzavrelo svoje brány s rekordným počtom návštevníkov, ktorých prišlo až 157 tísíc, čo zlomilo všetky doterajšie rekordy v návštevnosti. Verte, bolo to neskutočné!

 

Mnohé národnosti, párty people v kostýmoch ale aj ochota pomôcť si chuť zoznamovať sa - taký zážitok sme si z festivalu odniesli. Festival ako taký je umiestnený na okraji plážového rezortu najväčšieho jazera v Strednej Európe, ktorý je vďaka tomu, vyhľadávanou turistickou destináciou.

 

 

Odporúčame prečítať: Turistika po Slovensku: MÚZEUM SLOVENSKEJ DEDINY MARTIN

Hudobný festival: BALATON SOUND

Zdroj: Shutterstock®

Balaton Sound, je festival, ktorý je vo svete zapísaný ako prémiový festival najvyššej kvality, či už z pohľadu služieb, alebo programovej štruktúry. Ja som na festivale mala premiéru aj s priateľom, a teda slovné spojenie najvyššia kvalita je úplne na mieste. Na festivale vždy nájdete exkluzívny medzinárodný "all star" line up pozostávajúci z Djov, elektronických live actov, hip hopových umelcov, ale i najrozličnejšie hudobné skupiny.

 

Tento rok na festivale vystúpili hviezdy ako: Armin Van Buuren, Don Diablo, Chris Brown, Nervo, Oliver Heldens a mnoho iných. Viď foto nižšie. 

 

 

Odporúčame prečítať: TOP 10 najkrajších vodopádov na svete

Hudobný festival: BALATON SOUND

Zdroj: Shutterstock®

Na festivale môžete ochutnať množstvo úžasného jedla, ale vyskúšať nejaký ten fajný drink. Možnosti ubytovania ponúka areál campingu, ktorý je umiestnený priamo v mieste konania festivalu. V ňom nájdete aj sprchy a toalety (ktoré nás pre veľké množstvo ľudí) niektoré dni sklamali svojou "čistotou" alebo dlhou čakacou dobou. Avšak toto bolo jediné mínus. Ľahko však nájdete aj množstvo domčekov, ktoré je možné si prenajať, alebo hotelov všetkých kategórii s ľahkou dostupnosťou z festivalu. Nižšie si môžete pozrieť pár fotografií, ktoré mne počas festivalu zachytili na telefón. Ak by ste chceli zažiť naozaj skvelí hudobný festival - určite odporúčame ísť na ročník 2017. smiley

 

 

FOTO GALÉRIA:

5 komentárov
Lucia Kobíková

Lucia Kobíková

28.07.2016 07:46

Super, omtomto festivale som nepočula...

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

03.08.2016 21:44

nechodíme veľmi na festivaly

Vaše meno:

Nikola Krchová

Nikola Krchová

07.08.2016 12:20

možno raz pojdem :-)

Vaše meno:

Marta Hollá

Marta Hollá

09.08.2018 16:46

Na festivaly nechodím, no Balaton je úžasný. Tento rok sme tam šli len tak na výlet a zostali sme tam týždeň :)

Vaše meno:

Kristína Dická

Kristína Dická

07.02.2021 06:45

To je skôr niečo pre mladšie ročníky, ja vyhľadávam skôr pokojnejšie destinácie :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE