Aké budú tohtoročné Vianoce?

Pevne veríme, že šťastné a veselé, plné pohody a dobrej nálady. Pre istotu sme ale nakukli aj do lunárneho kalendára, aby sme sa presvedčili, či nás Mesiac neplánuje niečím prekvapiť. Ak ste taktiež zvedavé v akých znameniach sa bude tohtoročný vianočný čas nachádzať, čo nám hviezdy odporúčajú a čo naopak nie, čítajte spolu s nami. Na základe toho si potom môžete perfektne zaplniť diár jednotlivými úlohami J

Už pár dní pred Vianocami sme atmosférou najkrajších sviatkov doslova nasiaknuté. Pozrime sa preto v akom duchu sa bude niesť celý tohtoročný vianočný týždeň.

Aké budú tohtoročné Vianoce?

Zdroj: Shutterstock®

Odporúčame prečítať: Darujte pod stromček vôňu

22.12. – pondelok sa ponesie ešte v znamení Strelca. Je to ten  najideálnejší čas na posledné predvianočné nákupy. Ohnivosť Strelca popoženie všetky znamenia, aj tie najlenivejšie, aby sa prekonali a dokončili to, čo si naplánovali. V práci budeme doťahovať posledné úlohy, len aby sme mali počas Vianoc pokoj. 22.december sa ponesie aj v znamení Novu. Čo je obdobie ideálne na pôst (pred Vianocami nezaškodí trošku svoje telo odľahčiť), aspoň sa nám počas sviatkov budú všetky tie dobroty jesť s čistejším svedomím. Nov je zároveň vhodný aj na upratovanie, čo sa, ruku na srdce, pred Vianocami, viac než hodí. Dariť sa bude najmä čisteniu, umývaniu, aj tepovaniu. 

Aké budú tohtoročné Vianoce?

Zdroj: Shutterstock®

23.12 – 24.12. – utorok a streda – deň D J. Tieto dni sa ponesú v znamení Kozoroca. Ešte stále máme nov, aj keď pomaličky ale isto doznieva. Jemne pribúdajúci Mesiac je znakom toho, že by sme si mali dať väčší pozor na našu váhu, pretože ľahšie priberáme. Pod jeho vplyvom dostávajú zabrať aj kosti a kĺby, preto si nájdite čas a trošku si ich precvičte. Čas je ale vhodný aj na skrášľovanie. Na utorok si naplánujte návštevu kozmetičky, kaderníčky, nechajte si urobiť tiež manikúru. Veľmi účinné sú teraz pleťové masky, peelingy, aj regeneračné krémy. Ak sa vyberiete na nákup, praktický Kozorožec vám nedovolí míňať. Pri varení štedrovečernej večere, ak sa náhodou stane, že vám niečo bude chýbať, Kozorožec vám pomôže vynájsť sa šikovnou náhradou.  Vianoce sa budú niesť aj vďaka priaznivému vplyvu Luny v pozitívnej nálade.

Odporúčame prečítať: Umelé riasy, ktoré ostatných odfúknu

Aké budú tohtoročné Vianoce?

Zdroj: Shutterstock®

25.12. – 26.12 – štvrtok a piatok, prvý aj druhý sviatok vianočný budú v tomto roku pod vplyvom spoločenského Vodnára. Na návštevy rodiny, aj priateľov to teda už lepšie ani nemohlo vyjsť. Budeme mať chuť sa zabávať, smiať, relaxovať, aj tancovať. Pod vplyvom vzdušného Vodnára nám veľmi dobre prospeje aj pobyt na čerstvom vzduchu. Na jedálniček si zahrňte veľa orechov, ktoré obsahujú vitamín E. Ten vás účinne ochráni pred vznikom kŕčových žíl. Jedzte tiež veľa zeleniny, aby ste si posilnili imunitu na ďalšie dni. Po náročnom „Štefanovi“ si doprajte dostatok spánku a poriadnu relaxáciu, trebárs aj vo forme horúceho kúpeľa, či sviatočného wellness pre telkouJ

Aké budú tohtoročné Vianoce?

Zdroj: Shutterstock®

27.12. – 28.12. – víkend po Vianociach zastrešuje znamenie Rýb. Možno budeme trošku precitlivejšie, mnohé z nás budú v mysli utekať aj do spomienok. Ak pocítite melanchóliu, či nebodaj smútok zbavte sa v spoločnosti svojich milovaných. Dobre padne aj zopár sladkých vianočných koláčov, horúci čaj, alebo varené vínko. Cez víkend budeme vnímavejší, jemnejší, aj kreatívnejší. Čo sa krásy týka, môžeme sa postarať o svoju pleť, umývanie, strihanie, či farbenie vlasov však nechajme radšej na iné dni.

 

Aký bude Silvester a Nový rok si prezradíme už o týždeň. 

Odporúčame prečítať: Zababušená od hlavy po päty

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

2 komentárov
Martina Begalova

Martina Begalova

08.12.2014 13:01

hlavne nech sú pokojné a že budeme všetci zdraví..

Vaše meno:

Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

08.12.2014 14:05

už sa na vianoce veľmi tešíme a dúfame že budú hlavne pohodové

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE