Čo Luna odporúča na Veľkonočný pondelok?

Vplyv marcovej Luny na konci mesiaca je pod vplyvom vodného Škorpióna ešte stále pomerne výrazný.

 

Zasiahol totiž tri zo štyroch najväčších sviatkov Veľkej noci. Aj Veľkonočný pondelok je ešte stále v znamení temperamentného Škorpióna.

 

Našťastie hádavosť, ktorá prevažovala najmä cez víkend, je už pomerne na ústupe. Deň sa pripravuje na prechod do ohnivého Strelca, čo naznačuje aj dobrodružnejšia nálada. Naďalej však platí pozor na prechladnutia, zdravotné aj citové.

 

Odporúčame tiež:  15 pochutín, ktoré môžete zjesť bez výčitiek svedomia

Čo Luna odporúča na Veľkonočný pondelok?

Zdroj: Shutterstock®

Ako sme si už písali veľkonočná Luna v Škorpiónovi vplýva najmä na naše vylučovacie orgány. Ak vás trápia ženské problémy, pripravte si bylinkové sedacie kúpele. Pri problémoch s vylučovaním pomôže studený macerát z kasie úzkolistej.

 

Odporúčame prečítať: Pripravte si bylinkové čaje podľa lunárneho kalendára

 

Cez Veľkonočný pondelok určite navštívite svojich blízkych a s úsmevom na tvári otvorte dvere aj kupačom. Ak ste však citlivejšie na prechladnutia uprednostnite  tých s kvapkou parfému, či korbáčom. 

Čo Luna odporúča na Veľkonočný pondelok?

Zdroj: Shutterstock®

Ak aj dnes nepôjde všetko podľa vašich predstáv, snažte sa problémové situácie riešiť radšej s chladnou hlavou a úsmevom. S dobrodružnými povahami to bude dnes „šiť“. Pozor na priveľa vypitého alkoholu, ale tiež na prejedanie. Posledný sviatočný deň radšej vyjdite na prechádzku niekam do prírody, chuť na silné zážitky s postupujúcim dňom silnie. Čas začína byť vhodný aj na to, aby ste sa poobzerali po letnej dovolenke.

 

Odporúčame prečítať: Ako si vyložiť rôzne sny o láske?

 

Večer už strávte v objatí svojho milého. Ak ste slobodné, pokojne zájdite do spoločnosti. Flirtujte a zabávajte sa jedna radosť, erotickým dobrodružstvám na jednu noc sa ale radšej vyhnite. Mesiac v Škorpiónovi praje totiž aj pohlavným chorobám, či neplánovaným počatiam.

Čo Luna odporúča na Veľkonočný pondelok?

Zdroj: Shutterstock®

Ak vás po niekoľkých dňoch „oddychovania“ ešte predsa len bude nutkať vrhnúť sa na domáce práce, Luna odporúča pranie a čistenie. Pod vplyvom vodného Škorpióna aj viac znečistené prádlo vyperiete s menším obsahom čistiaceho prášku. Ľahšie sa vám teraz budú odstraňovať aj zaschnuté škvrny.

 

Odporúčame prečítať: Anjelské znamenia v podobe čísel

 

Čo sa jedálnička týka, Mesiac naďalej ubúda a tak spolu s ním môžu ubúdať aj kilá navyše. Ak vám to nedá a po veľkonočných dobrotách vám jednoducho srdce piští, doprajte si. Už zajtra sa ale vráťte k menším a zdravším dávkam a rozhodne aj k cvičeniu.

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Soňa Krátka

Soňa Krátka

28.03.2016 01:01

no, uvidime

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE