Decembrový horoskop (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Posledný mesiac kalendárneho roka je tu a s ním aj predzvesť pre niekoho najkrajších sviatkov v roku, ale tiež príchodu nového roka.

 

Možno čoraz viac v týchto dňoch bilancujeme svoje životy, prehodnocujeme a zbierame odvahu na nové ďalšie plány.

 

December našťastie väčšine z nás prinesie viac pozitívnych dní a chvíľ. Pozrite sa spolu s nami do lunárneho kalendára, aby ste boli pripravené na decembrové postavenie Mesiaca.

 

Odporúčame prečítať: Horoskop na mesiac december (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Horoskop na mesiac december (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

 

Vaše znamenie patrí vo zverokruhu k tým praktickejším povahám. Rozumu pred emóciami dáte prednosť aj tento mesiac, prejaví sa to najmä v čase okolo splnu – 14.12., ktorý sa ponesie v znamení nerozhodných Blížencov. Ak aj vaše okolie nebude vedieť, čo so sebou, vy ho usmerníte, poradíte a budete skvelou oporou pre každého, koho by rozhodila clivota, či smútok. Víkend 17. a 18.decembra môžete využiť k nakupovanou vianočných darčekov, ale tiež k upratovaniu, či dekorovaniu vašej domácnosti. Ďalšie dva dni sa už ponesú vo vašom znamení, v obchodoch budete teraz zdržanlivejšie a viac ušetríte. Celý týždeň vám bude všetko vychádzať, jediné čo nepodceňte je ale zima, hrozí vám totiž prechladnutie. A vianočné sviatky určite nechcete stráviť s horúčkou v posteli.

 

Odporúčame prečítať: Čo o nás hovorí farba očí?

 

 

VÁHY

 

Ani nevnímate, že máme december, ale vnímate viac blížiace sa Vianoce. Tieto sviatky sú pre vás skvelým časom, kedy môžete voľne popustiť uzdu svojej fantázii. Vymýšľať vianočné dekorácie, darčeky pre svojich blízkych, či vianočné pochutiny. Už prvé decembrové dni vás bude prepadať vaša kreativita, pokojne jej podľahnite, dajte však pozor na to, aby ste pri tom nezabúdali na ostatné pracovné povinnosti. Skvelé nápady budete mať najmä v čase prvej štvrti, kedy Mesiac narastá a prechádza znamením romantických Rýb. Deň po Mikulášovi tak vytiahnite zaprášené vianočné ozdoby a dekorácie, umyte ich a začnite si nimi svoju domácnosť ozdobovať. Vaším znamením Luna prechádza dva dni pred Štedrým večerom. Perfektný čas na posledné nákupy aj prípravy.

Horoskop na mesiac december (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

 

V zime sa mnohé z vás cítia akosi sebaistejšie, i keď v lete slnkom nepohrdnete, zima má pre vás svoje osobité čaro. Inak tomu nebude ani v decembri, kedy sa okrem iného tešíte na pár dní voľna v čase okolo Vianoc. Ako pragmatické bytosti už v prvé decembrové dni začnete plánovať všetky nákupy, varenie, aj prípravy, tak aby ste mali určitú časovú rezervu a aby vás nič neprekvapilo. Tohtoročné znamenie sa ponesú práve vo vašom znamení. Pripravte sa na vášeň, erotiku, lásku, aj temperament. Pozor na žiarlivosť a majetnícke sklony. Keďže však Mesiac ubúda negatívnych emócii bude počas Vianoc čo najmenej.

 

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre ohnivé a vodné znamenie?

 

 

STRELEC

 

S blížiacimi sa Vianocami možno na vaše znamenie sadá smútok, či melanchólia, dupľom, ak sa vám toho roku niečo nepodarilo, alebo naopak udialo sa vám niečo nepríjemné. Pokojne si poplačte, obzvlášť v čase okolo prvej štvrte (7.12.), kedy Mesiac intenzívne narastá a akurát prechádza zasneným znamením Rýb. Ďalšie dni už budú lepšie a dokonca aj decembrový spln (14.12.) vás príjemne prekvapí. Vyrazte si do spoločnosti, vďaka Lune v Blížencovi máte šancu stretnúť zaujímavú osobu, ktorá vám možno zmení život k lepšiemu. Zvyšok mesiaca sa už ponesie v duchu vianočnej nálady. Obklopte sa najbližšími, najmä 24. a 25.decembra. Na Štefana už Mesiac prechádza vaším znamením a naplní vás istotou a dobrou náladou. 

Horoskop na mesiac december (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

 

Vaším znamením prechádza Luna v decembri až dvakrát – na začiatku aj na konci. 2.12. a 3.12. Mesiac pribúda a vaše zemské znamenie vo vás teraz posilní vašu racionálnu stránku. Ako všetci ostatní aj vy už začínate žiť vianočným „ošiaľom“ a začnete si v týchto dňoch aspoň rozumne plánovať, čo kedy musíte a chcete stihnúť. Aj posledné decembrové dni sa ponesú vo vašom znamení – od 29.12, vrátane Silvestra. Je to obrovská výhoda, keďže v kombinácii s novom (29.12.) vám tieto dni môžu splniť tajné prianie.

 

Odporúčame prečítať: 4 fakty ako na nás vplýva spln Mesiaca 

 

 

VODNÁR

 

Vianoce patria aj k vašim obľúbeným sviatkom a tak už v týchto prvých dňoch začínate s prípravami. Vaším znamením prechádza Luna v nedeľu štvrtého decembra, ako aj v pondelok v predvečer Mikuláša. Vyčistite si topánky, nachystajte mikulášske balíčky a potešte nielen svojich blízkych, ale aj samé seba. Decembrový spln v znamení Blížencoch (14.12.) bude ideálnym časom na prečistenie vašich pľúc, ale tiež na veľké upratovanie vašej domácnosti. Pustite si dnu mrazivý vzduch a prevetrajte si nielen byt / dom, ale aj myšlienky. Vianoce strávte v úzkom rodinnom kruhu a pokiaľ vás trápili nejaké nevyjasnené konflikty, snažte sa ich do konca tohto roka dať do poriadku. Aby ste rok 2017 privítali s čistým štítom.

12 komentárov
Katarína Sládečková

Katarína Sládečková

02.12.2016 08:34

Tak tento môj horoskop vyzerá veľmi pozitívne :) Verím, že sa mi pošťastí a všetky skúšky mi vyjdú podľa mojich predstáv. Inak o tej zime je to úplne pravda, už teraz sa drkocem :)

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

02.12.2016 10:57

celkom to ujde až na tie choroby

Vaše meno:

Soňa Krátka

Soňa Krátka

02.12.2016 11:49

prečítam deťom

Vaše meno:

tofica

tofica

02.12.2016 13:24

Dakujeeeem.. Dúfam,že sa mi to splní ,to moje prianie ;-)

Vaše meno:

Tomáš Kamenár

Tomáš Kamenár

02.12.2016 15:39

Škorpión horoskop na tento mesiac celkom dobrý :)

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

02.12.2016 19:04

už len aby sa to splnilo :)

Vaše meno:

Daniela Balaková

Daniela Balaková

02.12.2016 23:21

No uvidíme či to tak bude .:-D

Vaše meno:

Libuše Šumná

Libuše Šumná

03.12.2016 04:26

taky to ujde, jednou jsem nahoře a dvakrát dole

Vaše meno:

Mia Lock

Mia Lock

06.12.2016 18:24

No som zvedavá, či to vyjde :)

Vaše meno:

Alexandra Hlinková

Alexandra Hlinková

09.12.2016 21:00

Jeeeeej snad sa splnia tajne priania, to by bolo super :) Navyse v januari narodeniny, tak snad sa pritrafi aj v sutaziach :)

Vaše meno:

Alžbeta Neuschlová

Alžbeta Neuschlová

21.12.2016 16:02

Racionálne plánovanie budem teraz ako kozorožec veľmi potrebovať, takže super :)

Vaše meno:

Soňa Horáčková

Soňa Horáčková

27.12.2016 18:41

super horoskop, snáď je z toho niečo aj pravda :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE