Jarný horoskop – Váhy, Škorpión, Strelec

Počasie je síce ešte premenlivé, ale kto pochyboval o príchode jari, už musí definitívne jej nástup uznať. Jarná rovnodennosť so sebou prináša aj nové postavenie planét. Čo očakáva ďalšiu trojicu slnečných znamení? Váhy, Škorpión, aj Strelec budú na tom podobne ako ostatné znamenia. Aj oni sa môžu tešiť na zmeny, dobrodružstvo, poniektorí na nové lásky, či celkovo nové príležitosti.

 

Začiatkom jari budú zo všetkých 12 znamení najaktívnejšie ohnivé znamenia. Je to najmä kvôli postaveniu planéty Mars, ktorý sa vyše mesiaca bude zdržiavať v Baranovi.

 

 

 

Odporúčame prečítať: Jarný horoskop - Rak, Lev, Panna

Jarný horoskop – Váhy, Škorpión, Strelec

Zdroj: Shutterstock®

VÁHY

 

Vaše znamenie bude mať vďaka hviezdam tohtoročnú jar skôr v zasnenom štýle. Hneď v jej úvode musíte rátať s jarnou únavou. Mnohé z vás prepadne vyčerpanosť, stres, ale tiež melancholická nálada. Nerozhodné počasie vašu nijakú náladu len znásobí. Keď sa takémuto „bezenergickému“ stavu poddáte, premeškáte viacero zaujímavých časní, ktoré aj na vaše znamenie kdesi číhajú. Slobodné dámy by mali byť pozornejšie na impulzy istého chlapíka. Môže ísť o kolegu, suseda, či dobrého priateľa, ktorý márne hľadá odvahu a povedať vám priamo, čo cíti. Ku koncu apríla začína akčný Mars viac pôsobiť aj na vzdušné znamenia. Pridá sa k nemu tiež Venuša, ak v tomto čase prijmete pozvanie na večeru, či prechádzku, určite neoľutujete. 

Jarný horoskop – Váhy, Škorpión, Strelec

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

 

Do jari vstúpite rozhodne a s jasnými cieľmi. Dlho vám však váš temperament nevydrží. Pokiaľ ostanete v marci a apríli doma, pripravte sa na poriadnu jarnú únavu. Pomôcť by mohla úprava stravy, avšak ani v takom prípade neočakávajte, že sa budete prekonávať. Pracovné povinnosti vás v týchto dňoch aj vďaka roztopašnému Plutovi tak nejako obťažujú. Čo chcete je spať, zabávať sa a opäť spať. Samozrejme 99,9 % z nás si to dovoliť veľmi nemôže, a tak sa vám bude skôr sypať, čo sa dá, než aby sa vám diali samé milé veci. V láske nastanú menšie nedorozumenia, rovnako tak v práci. Neostáva vám nič iné, len si vyčkať na koniec apríla. S príchodom mesiaca lásky sa aj vaša situácia začne meniť a nad vašimi životmi prevezme opraty opäť Mars.

Jarný horoskop – Váhy, Škorpión, Strelec

Zdroj: Shutterstock®

STRELEC

 

Vaše ohnivé znamenie spadá pod tie, ktoré udrží v akčnom správaní planéta Mars. Vďaka nej budete mať dostatok energie vyriešiť všetky problémy, ktoré jar prinesie. A že ich bude. Pripravte sa na to, že na pracovisku vás čaká nejaká revolta, prípadne zmeny. Ak ste niečo v úvode roka odložili a ešte stále sa k tomu nedostali, budete musieť znášať dôsledky. Prázdne sľuby vás zastihnú tak v marci, ako aj v apríli. Na pôde priateľstva a lásky to bude tiež veselé. Vaša polovička vám môže vyčítať sebecké správanie. Zložité bude sa dohodnúť aj na strávení veľkonočných sviatkov, či pri včasnom výbere letnej dovolenky. Venuša vás našťastie dlho trápiť nebude. V máji sa aj vy môžete tešiť na viac nehy, aj romantiky.

 

Odporúčame prečítať: Čo prinesie rok 2015 ženám?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE