Jarný horoskop – Kozorožec, Vodnár, Ryby

Aj posledná trojica zo slnečného horoskopu môže očakávať s príchodom jari búrlivejšie obdobie. U niekoho to síce stlmí jarná únava, u iného zas jarné slniečko rozprúdi všetky vášne. Do srdcových záležitosti sa okrem tradičnej Venuše bude tentokrát miešať aj Mars. Snažte sa vyhýbať žiarlivostným scénam, či majetníckemu správaniu. O dobrodružstvo na jednu noc nebudú mať núdzu najmä Vodnári a Ryby zas čaká maximálne romantický máj. A čo taký Kozorožec?

 

 

Odporúčame prečítať: 

Jarný horoskop - Rak, Lev, Panna

Jarný horoskop - Váhy, Škorpión, Strelec

Jarný horoskop – Kozorožec, Vodnár, Ryby

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

 

Jarné obdobie sa snažte využiť najmä na relax. Dôležité životné úlohy však neignorujte a dajte si konečne všetko do poriadku, čo ste doteraz ignorovali. Najmä v marci a apríli môžete mať pocit, že sa toho nakopilo viac než ste schopné na svojich pleciach uniesť. Tento pocit ešte znásobia veľkonočné sviatky, kedy budete túžiť po samote, no každý z vášho okolia si práve teraz na vás spomenie. Aj vďaka Marsu sa pripravte na pomerne rušné obdobie. Aby ste ho zvládli, snažte sa posilňovať si imunitu zdravou stravou a pravidelným pohybom. V polovici apríla vás prepadne chuť na dobrodružstvo. Ak ste vo vzťahu pozor na adrenalín pri flirtovaní. Aby sa vám nestalo, že zahodíte overené istoty, kvôli chvíľkovej vášni. Zvyšok roka by ste toto rozhodnutie oľutovali. 

 

Odporúčame prečítať: Tekvicový olej - bohatý zdroj antioxidantov

Jarný horoskop – Kozorožec, Vodnár, Ryby

Zdroj: Shutterstock®

VODNÁR

 

Na jar budú nad vami držať ochrannú ruku najmä Neptún, Jupiter. Pod týmto vplyvom budete pociťovať akýsi nepokoj. Sedieť doma so založenými rukami nevydrží ani jedna z vás. Kým ostatné znamenia bude miestami zmáhať jarná únava, vy jej šancu nedáte ani náhodou. V apríli vás bude lákať cestovanie. Ak si nepotrpíte na veľkonočných tradíciách, vyrazte za exotikou. Ak rodinný rozpočet nepustí, doprajte si dôkladný wellness aspoň doma. Masáž vás upokojí a vhod príde aj nejaká tá detoxikačná kúra. Na pracovisku budú koncom marca a začiatkom apríla vznikať akési zmätky. Nepokoj v duši zaženie rozhovor s blízkou osobou. V láske to bude pokojnejšie. Máj ale prinesie zásadné rozhodnutia. Tak v dobrom, ako aj v zlom. Ak vám to vo vzťahu neklapalo, rozchod vezmete viac menej pragmaticky. A v lete už o sklamaní v láske nebudete mať ani chýru.   

Jarný horoskop – Kozorožec, Vodnár, Ryby

Zdroj: Shutterstock®

RYBY

 

Vaše citlivé znamenie sa počas tohtoročnej jari plne oddá Venuši. Jej najväčší vplyv pocítite na konci apríla a v máji. Slobodné majú veľké šance zamilovať sa, zadané posunúť svoj vzťah ďalej. Obdobie bude priať svadbám, zásnubám, aj plodeniu potomkov. Aby to však nebolo úplne ideálne, kým v jednej oblasti sa vám bude dariť, v ďalšej sa pripravte na menšie komplikácie. Najmä v práci to bude búrlivejšie. Nakopia sa povinnosti a zmätky na pracovisku môže spôsobiť aj príchod nového človeka. Keď budete cítiť, že situácia je už pre vás neúnosná, vyberte si voľno. Vyhnete sa tak impulzívnym reakciám, ktoré by mohli mať nepekné následky. 

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE