Luna na astro prechádzke – časť II.

Pozrite sa spolu s nami na šesticu astrologických znamení, ktoré majú na nás nemalý vplyv.

V prvej časti sme vás previedli vplyvom jarnej a letnej šestice astrologických znamení, ktorými Luna mesiac, čo mesiac pravidelne prechádza.

 

Dnes sa pozrieme na zvyšnú šesticu, ktoré majú na nás v kombinácii s postavením Mesiaca nemalý vplyv.

 

Luna na astro prechádzke – časť II.

 

 

 

Luna vo Váhach – vzdušné znamenie Váh je vhodné na estetické radovánky, preto neváhajte v týchto dňoch vyupratovať a vyzdobiť svoju domácnosť, či šatník. Tieto dni sú ideálne tiež na starostlivosť o šperky, len pozor – nepodľahnite ich lesklému čaru, inak hrozí, že utrpí vaša peňaženka pri neplánovanej návšteve klenotníctva. Keď prechádza Mesiac znamením Váh vyhýbajte sa tukom a najmä údeným produktom. Pri starostlivosti o pleť použite v týchto dňoch krémy s vitamínom C, ktorý napomáha pri tvorbe kolagénu a pokožka je vďaka nemu pevnejšia. Tiež nezabudnite piť veľa tekutín, najmä čistú vodu a paradajkovú šťavu.

 

Luna v Škorpiónovi – keď Mesiac prechádza vodným znamením Škorpióna, ovplyvnené sú hlavne ženské pohlavné a vylučovacie orgány. Dávajte si v týchto dňoch pozor na prechladnutia, pokiaľ vás trápia vaječníky, alebo močové cesty, dobre vám padne sedací kúpeľ napríklad z Myšieho chvostíka a na celkové prečistenie pite bylinné zmesi. V dňoch vodných znamení neumývame vlasy, ale môžeme sa dokonale postarať o svoju pleť. Prvoradé je nezaťažovať ju nadmerným množstvom sladkostí, mastnými jedlami, či alkoholom. Škorpión v nás prebúdza sexualitu, ale aj sklony k žiarlivosti a majetníckemu správaniu. Udalosti citového charakteru tak môžete prežívať s väčšou ráznosťou než zvyčajne.

Luna na astro prechádzke – časť II.

Luna v Strelcovi – ohnivý Strelec nikomu nič len tak nedaruje a podobné sú aj dni pod jeho vplyvom. Sú plné dynamiky, akčných jednaní, aj adrenalínových situácií. Ohnivosť tohto znamenia môžete využiť pri dôležitých jednaniach v práci, na úrade, ale aj doma. Pokožke celého tela v týchto dňoch doprajte peeling aj čistiace masky, či liečivé zábaly. Mimoriadne účinne budú pôsobiť krémy proti celulitíde a kozmetika na stiahnutie pórov. Svojmu organizmu doprajte aj odľahčenú stravu a hlavne aktívny pohyb v prírode na čerstvom vzduchu. Ak na vás padne smútok, útechu nájdete v láske svojich najbližších, vrátane zvieracích priateľov.

 

Luna v Kozorožcovi – Kozorožec patrí k znameniam, ktoré neradi dávajú najavo svoje pocity. Partnerské otázky preto radšej odložte na iné dni a v dňoch tohto zemského znamenia sa venujte prevažne pracovným činnostiam, ktoré si vyžadujú dokonalú organizáciu a pedantný prístup. Okrem starostlivosti o pleť sú tieto dni vhodné hlavne na manikúru a pedikúru. Doprajte preto svojim nechtom vyživujúci lak, nožničky, aj pilník. Pre pevné ramená sa nebojte zodvihnúť zopár činiek, či urobiť niekoľko klikov. Ešte účinnejšie ale budú pôsobiť športy ako volejbal, tenis, alebo plávanie.

Luna na astro prechádzke – časť II.

 

Luna vo Vodnárovi – spoločenský Vodnár vás zaiste vytiahne do spoločnosti smerom za zábavou, obzvlášť ak jeho vplyv vyjde na víkend. Čas nie je vhodný na vnútorné monológy, ani vážne témy. Tancujte, smejte sa, konverzujte s ľahkosťou. Ak potrebujete vybaviť nákupy čo najrýchlejšie, naplánujte si ich práve na dni vo Vodnárovi. Jeho veselá povaha vám ich nielenže spríjemní a urýchli, ale zároveň k vám pritiahne výhodné zľavy a akcie. Keďže je Vodnár vzdušné znamenie, snažte sa stráviť aspoň hodinu na čerstvom vzduchu, prípadne dôkladne vyvetrajte celú domácnosť. Pokiaľ je vonku mráz, môžete nechať vymrznúť matrace, postarajú sa vám tak o zdravší spánok.

 

Luna v Rybách – Mesiac v znamení Rýb môže vyzývať k dennému sneniu, ale tiež k možnostiam rozšírenia vašich obzorov. Ak ste mali v pláne vyhľadať si vhodný kurz, je ideálny čas na zápis. Zasnené Ryby zvádzajú občas viac k predstavám v podobe ružových okuliarov, pozor preto, aby ste nepremeškali realitu. Ryby sú síce mlčanlivé, no aj ony dokážu narobiť poriadnu búrku v láske. Hlavne neberte slová toho druhého smrteľne vážne. Luna prechádzajúca týmto vodným znamením posilňuje tiež intuíciu. Ak si ju chcete ešte zosilniť, pripravte si relaxačný kúpeľ a uvoľnite svoju myseľ od bežných starostí. Účinne bude pôsobiť tiež aromaterapia a masáž tváre, či akupunktúrnych bodov.

 

Zdroj foto: www.aphrodyte.tumblr.com, www.8makeup.com, www.sheknows.com, www.hkpr.on.ca
0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE