Módny štýl podľa astrologického znamenia (1. časť)

Každá z nás má svoj vlastný módny štýl. Dokonca aj tie, ktoré o sebe budú zaryto tvrdiť, že módu nemajú v láske a dokazovať to budú ležérnymi kúskami ledabolo pohodenými v šatníku. Aj tie majú svoj vyhradený vkus a či chcú, alebo nie, móda sa ich dotýka. Ak v rámci svojho vlastného módneho štýlu ešte len tápate, pozrite sa spolu s nami na to, čo jednotlivým znameniam predurčujú v oblasti trendov a štýlu hviezdy.

Odporúčame: Dua Lipa opäť oprášila zabudnutý trend: Zo skrine vylovila Boyfriend Blazer a ako jej svedčí!

štýlové oblečenie

Zdroj: Shutterstock®

Baranice

Toto temperamentné znamenie patrí vo zverokruhu k ohnivým znamenia, a tak nie nadarmo im zo všetkého najviac svedčia práve ohnivé a vášnivé farby, výstrihy a sexi outfity, luxusné parfémy a zvodné doplnky. Takto sa obliekajú Baranice a dobre vedia prečo. Mužskému oku dokážu ulahodiť aj tým najmenším detailom na svojom vyzývavom oblečení. Pozor len na to, aby vaše outfity nepôsobili vulgárne. Ak aj patríte k športovým typom, záľubu v obtiahnutých veciach a kúskoch zvýrazňujúcich vaše krivky v sebe istotne nepopriete.

Býčice

Zvyknú byť naviazané na niektorých kúskoch, ktoré si už síce nikdy v živote neoblečú, avšak spája ich k nim sentimentalita a z istej časti aj materiálne puto. Býčice mávajú svoj vlastný vyhradený štýl. Aj keď nepodliehajú módnym trendom, ich šatník je zväčša nadčasový. Nájdete v ňom všetky najpotrebnejšie ženské kúsky, od malých čiernych, až po nadčasové tepláky. Veľkú záľubu mávajú v kabelkách a topánkach. Pri výbere šatstva si veľmi potrpia na kvalitu materiálov a radšej si za outfit priplatia, než by mali nosiť niečo lacné a málo trvácne. Svedčia im všetky prírodné farebné odtiene, vyhýbať sa zvyknú krikľavým tónom.

móda

Zdroj: Shutterstock®

Blíženkyne

Väčšina dám z tohto znamenia patrí k športovým typom. Namiesto kabeliek používajú vrecká a najviac zo všetkého si potrpia na hodinkách a doplnkoch, ako sú opasky či šatky. Blíženkyne uprednostňujú pohodlný štýl, takže ak sa necítia dobre v napasovaných šatách a vysokých ihličkách, donútite ich si to obliecť maximálne raz. V tom, čo nosia sa cítia sebavedome a dokážu si svoj štýl bezvýhradne obhájiť, aj keď by malo ísť o obrovský módny prešľap. Ženy tohto znamenia sa jednoducho dokážu v každej spoločnosti obhájiť a nejde len o módu.

Račice

Romantické duše vo vodnom znamení sú plné ženskosti, a tak vyzerá aj ich šatník. Podľa aktuálnej nálady volia konkrétny outfit. Raz ich preto stretnete vo vyzývavých šatách, inokedy oblečené ako dievčatká, či ležérne nahodené ako pohoďáčky z hippies doby. Väčšina z nich rada vystupuje ako femme fatale, preto si prv než vyrazia medzi ľudí potrpia na dokonalosť každého svojho kúsku. Na obuvi ani šatách nesmie byť žiadna nedokonalosť, v opačnom prípade ich to dokáže rozladiť. Podobne ako Blíženkyne obľubujú ľahké materiály a pohodlie, avšak občas dokážu pre krásu aj trpieť. Obzvlášť, ak je v hre nejaký ten Pán Pravý.

ako sa štýlovo obliecť

Zdroj: Shutterstock®

Levice

Perfektné a jedinečné Levice s módou a aktuálnymi trendami kráčajú ruka v ruke. V šatníku im nájdete rok čo rok nové vychytávky, hemžiť sa to tam bude aj luxusnými značkami, ktoré sú aktuálne v kurze, no potrpia si taktiež na nadčasových kúskoch. Levice majú taktiež v obľube výrazné módne doplnky. Rady pútajú pozornosť druhých, preto mohutné opasky, vyblýskané kabelky, či výrazné šperky jednoducho musia mať aspoň po jednom kuse. A hlavne, aby sa to trblietalo a lesklo. Svedčia im taktiež zvieracie motívy, kožušiny a všetko, čo ide ruka v ruke s luxusom.

Panny

Perfekcionistické Panny sú skôr než na módu na dokonalosť. Každý jeden ich outfit musí byť vyžehlený, čerstvo vypraný, prevoňaný a nesmie z neho trčať ani len jedna nitôčka. Panny majú rady skôr ležérny štýl, čo sa na prvý pohľad s ich povahou nemusí zdať logické. Avšak, aj taký pohodlný štýl si vyžaduje v ich podaní prácne plánovanie a pragmatický prístup. Ak vedia, že hneď po večierku budú chodiť pešo viac ako 20 minút, namiesto sexi lodičiek si vezmú tenisky. Samozrejme, dokonale očistené. Dámy z tohto znamenia milujú decentnosť v kombinácii so ženskosťou. Vhodné sú pre ne kožušiny, ale hlavne čisté a jednoduché línie. Žiadne volániky, mašličky a krikľavé obrázky. To zväčša považujú za prejav infantility.

Odporúčame: Zendaya ako módna ikona dneška: Čo sa od nej oplatí odkukať?

2 komentárov
Jana Komadova

Jana Komadova

11.08.2013 15:05

som lev a celkom ma to pobavilo luxus by som si rada dopriala len keby to peňaženka dovolila

Vaše meno:

Monika Plátková Ságová

Monika Plátková Ságová

12.08.2013 11:03

Na blizenca to plati skoro do slova

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE