Netradičné veštenia – časť I.

Ruku na srdce. Kto z nás nie je zvedavý, čo ho v budúcnosti čaká? Kedysi bolo veštenie obľúbenou praktikou, ktorú vyhľadávali tak mocní páni, ako aj tí chudobnejší a bežnejší ľudia.

 

Existovali veštiarne, na kráľovských dvoroch mali „čarodejnice“ svoje stále miesto, neskôr však začali byť skôr utláčané do úzadia. Veštenie však nezaniklo a dnes síce nie je na každom kroku, avšak kto chce ten nájde.

 

 

Medzi najtradičnejšie veštenia patrí jednoznačne veštenie z dlane. To prihliada na čiary na našich dlaniach – najmä na čiaru života, rozumu, osudu, ale tiež lásky. Pri troche štúdia si tie základy viete pozrieť aj samé. Ďalej medzi obľúbené veštiace techniky patrí aj veštenie z karát, najmä z tých tarotových. Aby ste sa dostali do ich tajov bude to chcieť viac cviku, viac čítania, viac intuície, aj trpezlivosti. Niektoré veštice využívajú iné typy karát, cez anjelské, až po cigánske.

 

Odporúčame vám prečítať: Cviky na dokonalý pevný zadok

 

Okrem takýchto druhov veštenia existujú ale ešte menej typické, no podľa tých, ktorí ich praktizujú rovnako účinné. Zoznámte sa s nimi!

 

Netradičné veštenia – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Veštenie z ohňa

 

Použiť na to môžete sviečku, pokúste sa jej farbu prispôsobiť tomu, aká oblasť vás zaujíma. Klasicky ak ide o lásku vyberte si červenú, alebo ružovú. Zelená je vhodná pri otázkach o peniazoch, či kariére. Všetko ostatné pokryjete bielou, prípadne fialovou sviecou. Pri zapálenej sviečke meditujte a sústreďte sa na to, čo vás zaujíma. Sledujte plameň sviečky, silný znamená áno, čím slabší tým je odpoveď negatívnejšia. Pokiaľ sa v plameni ale objaví modré sfarbenie, znamená to, že ešte nie je čas vedieť odpovede, a tak veštenie radšej odložte na inokedy.

 

 

Veštenie z vosku 

 

Nadviažeme na zapálenú sviečku. Keď vám dohorí, odpovede na svoje otázky môžete dostať aj zo vzniknutého vosku. Stačí rozlúsknuť ich tvar a správne si vysvetliť symboliku. Tradične srdiečko bude hovoriť o veciach lásky, krídla o zmenách, či slobode, mince o finančnej pomoci a slzy o smútku. Nechajte si poradiť od svojho šiesteho zmyslu. 

 

Odporúčame vám prečítať: Objavte v lete čaro byliniek!

Netradičné veštenia – časť I.

Zdroj: Shutterstock®

Veštenie z kávy 

 

O tomto type sme si už písali. V skratke si stačí urobiť šálku zrnkovej kávy (bez cukru a bez mlieka), pri jej pití sa sústrediť na svoje otázky, no a potom sa prelúskať obrazcami, ktoré sa vytvoria na dne hrnčeka. Ako správne praktizovať veštenia z kávy si prečítajte TU.

 

 

Veštenie z materských znamienok

 

Dnes k znamienkam pristupujeme skôr z pohľadu estetického, ale tiež zdravotného. Tie rizikové si nechávame vyberať, ostatné neriešime, no podľa veštenia zo znamienok robíme chybu. Také znamienko nám totiž podľa svojho umiestnenia dokáže prezradiť,  čím sme do života vstúpili. Či nás čaká bohatstvo, či láska, alebo nešťastie. Viac o veštení z materských znamienok si prinesieme už v najbližších dňoch. 

 

Odporúčame prečítať: Kedy je podľa Luny najlepšie cestovať?

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE