Netradičné veštenia – časť II.

Ak vás čas od času trápia otázky nad tým, čo bude, môžete sa nechať prekvapiť, alebo sa obrátiť na veštenie. Existujú viaceré techniky, od karát, cez veštenie z rúk, alebo z kávy, či sviečky. No to nie je všetko.

 

Možno vás prekvapia aj ďalšie druhy veštenia, ktorými sa pokojne môžete doma zaoberať aj vy. Samozrejme netreba brať všetko tak vážne, na druhej strane, čo ak sa práve vám naozaj budúcnosť odhalí?

 

 

Odporúčame prečítať: Netradičné veštenia - časť I.

 

Netradičné veštenia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Veštenie z krištáľovej gule

 

Zdá sa to možno na prvý pohľad neuveriteľné, ale veštenie z krištáľovej gule je naozaj reálne, a nejde len o výmysel z rozprávok. Krištáľovú guľu si môžete zakúpiť v obchodoch s ezoterickými pomôckami, alebo môžete namiesto nej použiť čokoľvek iné s podobným povrchom. Odporúčame napríklad zrkadlo, alebo tiež obyčajné sklo na tmavom podklade, či misku s vodou. Pri takomto type veštenia je potrebné dívať sa uprene na povrch, až kým sa vám pred zrakom nezačne zastierať. V „hmle“ by ste mali potom dokázať rozpoznať rôzne výjavy, z minulosti aj budúcnosti. Chce to ale dôkladný a dlhodobý tréning. 

 

Odporúčame prečítať: Magické nástrahy v prírode

Netradičné veštenia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Veštenie z rún

 

Runy sú magické „kocky“, kamienky, s ktorými sa veští pomerne jednoducho a ľahko. Veštíte obvykle hodom a na základe symbolov si potom spájate jednotlivé významy do ucelenej myšlienky. Existuje viacero návodov ako s runami zaobchádzať, podobne ako pri veštení s kartami ale v prvom rade platí, že dajte priestor svojej intuícii.

 

 

Veštenie z kníh/rádia/TV 

 

Ide skôr o zábavnú techniku, ale predsa len. Kto verí vo fatalizmus, nájde možno aj v tomto type veštenia zaľúbenie. Riadite sa pri ňom opäť intuíciou. Sústreďte sa na to, čo vás zaujíma, a len tak „náhodne“ otvorte knihu na nejakej stránke, zapnite Rádio, či telku a v práve vyslovených slovách, či zobrazených obrazcoch možno nájdete vysvetlenie, ktoré hľadáte. 

 

Odporúčame prečítať: Mesačná mágia - ako na nás vplýva Mesiac?

Netradičné veštenia – časť II.

Zdroj: Shutterstock®

Veštenie zo snov 

 

Budúcnosť vám dokážu odhaliť aj sny. Musíte sa v nich ale najprv naučiť pohybovať. Veštecké sny sú u nás bežných ľudí skôr výnimočnosťou, avšak z času na čas nám dokážu poodhaliť to, čo už možno dávno vieme, len pred tým zatvárame oči. Ako napríklad nevera partnera, nezhody v práci, či zdravotné problémy. Naučte sa svoje telo aj dušu počúvať! 

 

Odporúčame vám prečítať: Objavte v lete čaro byliniek!

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE