Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Blíženec

Ak máte po svojom boku partnera práve z tohto vzdušného znamenia, najskôr samé dobre viete, že to s ním nemáte vždy jednoduché. Blíženci sú s výnimkou Váh jediným znamením zo zverokruhu, ktoré sa vyznačujú dvojtvárnou povahou. Osoby z tohto znamenia sú často náladové, niekedy môžete mať pocit, že v ich tele žijú dvaja (aj viacerí) ľudia. Naučiť sa s nimi vychádzať nie je hračka, no predsa len, ak pochopíte akými vlastnosťami je muž Blíženec obarený, môže vám to uľahčiť cestu k vzájomnému porozumeniu.

 

Protikladov ho síce nezbavíte, avšak kým neprijmete jednoduchý fakt, že tento muž je nimi priam presýtený, nikdy s ním šťastné nebudete. Naučte sa na každú z jeho osôb reagovať po svojom a odhalíte tajomstvo úspechu.

 

Komunikovať s mužom v tomto znamení síce nie je vždy jednoduché, ale o to zaujímavejšie. Blíženci majú totiž obrovský dar reči. Dalo by sa povedať, že sú majstrami slova. Dokážu sa vykrútiť z akejkoľvek situácie, na druhej strane vám svojimi sladkými rečičkami dokážu totálne popliesť hlavu. 

 

Odporúčame prečítať:

7 letných tipov pre vodné znamenia: Rak, Škorpión a Ryby

7 letných tipov pre zemské znamenia: Býk, Panna a Kozorožec

7 letných tipov pre ohnivé znamenia: Lev, Strelec a Baran

7 letných tipov pre vzdušné znamenia: Vodnár, Blíženci a Váhy

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Blíženec

Zdroj: Shutterstock®

Ak má muž Blíženec svoju zlú chvíľku, debate s ním sa radšej vyhnite. Je dosť pravdepodobné, že vás výčitkami zaženie do kúta, v inom prípade vás môže aj unudiť, alebo nezmyselným skákaním z témy na tému znechutiť.

 

Vo väčšine prípadov však patria títo muži k zábavným a spoločenským osobám. Vie na seba prebrať akúkoľvek podobu, po ktorej túžite. Vďaka šiestemu zmyslu vás už vopred odhadne a keď si je istý, že na vás platí „gentleman“, zaprisaháte sa, že šarmantnejšieho muža ste v živote nestretli. Problém však je, že len veľmi ťažko odhalíte, či je naozaj taký, na akého sa hrá.

 

Muž Blíženec si obvykle do svojho vnútra púšťa len málokoho. Ak sa vám to podarí a sám vám začne prezrádzať svoje najskrytejšie tajomstvá, môžete si byť isté, že ste si získali jeho srdce. Netlačte ale na pílu. Blíženca musíte spoznávať postupne, kým vám bude 100% dôverovať, ubehnúť môžu aj roky.

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy – muž Blíženec

Zdroj: Shutterstock®

Blíženci sú veľmi aktívne znamenie a o mužoch to platí dvojnásobne. K šťastiu nepotrebujú siahodlhé hodiny spánku, Blíženec potrebuje svoj voľný čas čo najlepšie zúžitkovať. Má milión aktivít, koníčkov, množstvo priateľov, známych. Niekedy môžete mať pocit, že je všade len nie s vami. Je neustále v pohybe, rozlietaný, a to všetko preto lebo len to ho napĺňa šťastím.

 

Mnohí z nich majú umelecké nadanie a v tomto smere sa aj rozhodnú kráčať. S jeho bohémskym životným štýlom nič nenarobíte, ostáva len sa mu prispôsobiť.

 

Aké ženy ho priťahujú? V láske sa rád hrá, no ku vzťahom pristupuje racionálne. Tak trošku naňho platí „oženil sa z rozumu“. Jednoducho keď pocíti, že je už ten správny čas, zhodnotí všetky svoje kritéria, vtedy sa rozhodne postaviť pre oltár. Kým po tom však netúžite, nepresvedčíte ho ani slzami, ani charizmou. Jeho vyvolená musí byť tolerantná, milovať sex minimálne tak ako on, akceptovať jeho občasné flirty a hlavne sa nesmie snažiť ho prerobiť. No dámy, veru ťažká úloha. 

 

Odporúčame prečítať: 

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Baran

Spoznajte svojho chlapa cez hviezdy - muž Býk

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE