Vášnivé Vianoce – erotogénne zóny podľa znamenia (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Nepatrí sa zovšeobecňovať a v láske a sexe to platí snáď dvojnásobne. Na druhej strane na tých horoskopoch predsa len niečo je. Vedeli ste, že naše astrologické znamenie nám vie prezradiť aj to, ktoré časti nášho tela by mali byť na dotyky najcitlivejšie? Pozrite sa, čo podľa hviezd vzrušuje vašu polovičku. Ak vám popis nesedí, možno len stačí vyskúšať, či sa váš milý predsa len nechytí aj na novú taktiku. Minimálne si v spálni (alebo kdekoľvek inde) užijete o trochu viac zábavy.

 

Odporúčame prečítať: Vášnivé Vianoce – erotogénne zóny podľa znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

 

Ktoré časti tela vášho drahého by mali patriť podľa slnečného horoskopu medzi erotogénne zóny?

 

 

Vášnivé Vianoce – erotogénne zóny podľa znamenia (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

PANNA

 

Muži narodení v tomto znamení patria k veľkým romantikom a hlavne taktikom. Aj vďaka tejto svojej povahe oceňujú na ženách dobré spôsoby, eleganciu a minimum vulgárnosti. Zároveň je fanúšikom metodiky a tak sa mu ani pri zvádzaní nemôže stať, že by nemal niekoľko plánov, ako chce postupovať. Ak už sa mu podarí zviesť vás tak, že sa ocitnete v jeho spálni, v prvom rade bude túžiť po tom, aby vás dostatočne uspokojil. Ale nenechajte sa zmiasť. Títo muži patria podľa hviezd k tým, pre ktorých je najväčším potešením a vzrušením zároveň hrať sa so ženským telom. Radosť mu urobíte aj dlhými voňavými vlasmi, či dokonalou manikúrou, ktorou ho sem tam poškrabkáte.

 

VÁHY

 

Z mužov v znamení Váh môžete mať niekedy pocit, akoby boli z iného sveta. Občas ich zastihne toľká zasnenosť, že vám neostane nič iné, len sa s ním zviesť / alebo sa ním nechať zviesť. Takýto snílko má rád ženy, ktoré sú ženské. Na nič sa nehrajú a neboja sa povedať na rovinu, čo od neho očakávajú. Muž Váhy vám dokáže nasľubovať aj modré z neba, závisí od jeho zamilovanosti, na koľko vám to aj splní. Medzi jeho erotogénne zóny patrí chrbát, čím nižšie k zadku tým lepšie. Skvelou predohrou môže byť preto práve masáž, ideálne zakončená na bedrách. 

 

Odporúčame prečítať: 

Astro Vianoce pre zemské znamenia (BÝK, KOZOROŽEC, PANNA)

Astro Vianoce pre vodné znamenia (RYBY, RAK, ŠKORPIÓN)

Astro Vianoce pre ohnivé znamenia (LEV, STRELEC, BARAN)

Astro Vianoce pre vzdušné znamenia (BLÍŽENCI, VÁHY, VODNÁR)

Vášnivé Vianoce – erotogénne zóny podľa znamenia (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

ŠKORPIÓN

 

Chlap Škorpión je v rámci zverokruhu tým najväčším dravcom, čo sa sexu týka. Hľadá partnerku, ktorá bude mať v milovaní rovnakú záľubu ako on. V posteli sa nerád nudí a častokrát vedenie a dominanciu preberá práve on. Má v obľube najmä milovanie odzadu a ak mu to dovolíte rád uprednostní drsnejší sex. Vzrušuje ho už len pohľad na vás v niečom vyzývavom, akákoľvek bielizeň na vás však pri správnom Škorpiónovi dlho neostane. Ak ho chcete vzrušiť na maximum, dotýkajte sa ho všade – jeho citlivým miestom je pokožka a samozrejme, keďže znamenie Škorpióna vládne pohlavným orgánom, asi viete ako ďalej pokračovať.

 

 

STRELEC

 

Strelec najmä v mladšom veku ide hlavne po dobrodružstvách. Sex na jednu noc dokonale ovláda, jeho búrlivú povahu upokojí zvyčajne až vek. Muž narodený v tomto znamení len málokedy vie byť verný. Iba tá pravá s ním dokáže urobiť zázraky. Tak či onak, ak už patrí Strelec do vašej spálne, podľa hviezd ho dokážete rozohniť najmä masážou chodidiel, ktorá sa presúva stále vyššie až k vnútornej strane stehien. Tam je totiž ich najcitlivejšie miesto.

Vášnivé Vianoce – erotogénne zóny podľa znamenia (PANNA, VÁHY, ŠKORPIÓN, STRELEC, KOZOROŽEC, VODNÁR)

Zdroj: Shutterstock®

KOZOROŽEC

 

Existujú dva typy mužov narodených v tomto znamení. Oba milujú sex, avšak jeden z nich verí len na sex v kombinácii s láskou. Druhý sa naopak vrhá do sexuálnych dobrodružstiev len tak kvôli vášni. Kozorožec rád skúša všetky možné polohy, miluje experimentovanie, raz chce romantiku, inokedy drsnejšie hrátky. Vždy ich však musí sprevádzať dokonalá atmosféra. Jeho erotogénnou zónou je hruď, brucho, ale tiež lýtka.

 

VODNÁR

 

Vodnára musíte zaujať nielen svojím telom, ale aj dušou. Miluje ženy, ktoré nie sú iba peknou schránkou, Vodnár sa s nimi musí cítiť pohodovo, až potom uvažuje nad niečím viac. Toto znamenie ovplyvňuje najviac nohy, aj preto podľa hviezd patria k citlivým miestam týchto mužov práve dolné končatiny. Ak vnesiete do spálne aj trochu fantázie, bude to preňho neoceniteľný moment.

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

6 komentárov
Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

14.12.2015 21:05

čo sa týka panny tak tie dlhé vlasy nesedia

Vaše meno:

Daniela Siplakova

Daniela Siplakova

14.12.2015 21:52

zaujimave :)

Vaše meno:

Iveta Ondáková

Iveta Ondáková

14.12.2015 21:55

na škorpiona sedí na 100%

Vaše meno:

Monika Filípková

Monika Filípková

15.12.2015 07:50

No super, na strelca to úplne sedí :)

Vaše meno:

Barbora Ježková

Barbora Ježková

15.12.2015 15:11

panna sedi az na tie vlasy ako napisala Ivetka ;)

Vaše meno:

Maria Kaiserova

Maria Kaiserova

16.12.2015 08:43

Panna,na tom by nieco bolo pravdy.u nas to sedi.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE