Vhodné darčeky pre deti podľa znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Znamenie zo slnečného horoskopu prezradí všetkým zúfalým mamičkám, oteckom, tetám, starým rodičom a iným, čím potešiť dušu drobného človiečika ako je dieťa.

 

Pokiaľ vo svete rozprávok a hračiek už dávno nie ste doma, horoskop vášho dieťatka vás ním prevedie. U detí to inak býva o čosi jednoduchšie, pretože ak nemáte dočinenia s priveľkým maznáčikom, poteší sa snáď každej hračke. Predsa len ak chcete aby váš darček neupadol do zabudnutia, skúste sa inšpirovať hviezdami.

 

 

DIEŤA RYBY

 

Malé Rybky sú zasnené, romantické, obvykle poslušné a utiahnuté vo svojom svete. Kto tieto detičky dobre pozná, ale určite vie, že oplývajú skvelou a jedinečnou fantáziou, potešia sa tak akémukoľvek darčeku, ktoré ich fantáziu podporí.

 

Keďže Ryby mávajú aj umelecký talent, potešia sa napríklad novému hudobnému nástroju, palete farieb, či kreatívnej plastelíne. Nezabudnite ani na rozprávkové knihy, omaľovanky a sady, vďaka ktorej si budú môcť vyrobiť čosi vlastné.

 

Odporúčame prečítať: Decembrové postavenie Luny – čo nám prinesie?

Vhodné darčeky pre deti podľa znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

DIEŤA BARAN

 

Ohnivého Barana neskrotíte ani na Vianoce, s tým ste sa už asi aj zmierili. Avšak váš malý Baran predsa len na okamih zatvorí pusu a obsedí na mieste - a to práve vo chvíli keď si rozbaľuje vianočné darčeky. Keďže tieto deti sú akčné, ocenia interaktívne hračky ako hovoriace bábiky, autíčka na diaľkové ovládanie, ale tiež športové pomôcky: od lopty až po hokejovú výstroj.

 

 

DIEŤA BÝK

 

Malý Býk pôsobí na svoje okolie zádumčivo až zasnene. Toto dieťa sa rado hrá aj samo, k tomu aby zažíval neuveriteľné príbehy teda nikoho nepotrebuje. Vo chvíľach keď si vymýšľa svoj vlastný svet, zíde sa mu viacero hračkárskych doplnkov.

 

Dieťa v tomto znamení nepotrebuje novú bábiku, keď ich má desať. Zíde sa mu ale oblečenie pre ňu, ďalej nábytok, dopravný prostriedok, meče, pušky, zvieratká, či skladačky z ktorých si vie postaviť všetko, čo potrebuje.

 

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre zemské a vzdušné znamenia?

Vhodné darčeky pre deti podľa znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

DIEŤA BLÍŽENCI

 

Deti v znamení Blížencov sú hravšie než ich rovesníci, majú bujnú fantáziu, a ich hrám nechýba akčnosť, zápletka, ani tajomstvo. Malí Blíženci do svojich hier radi zapájajú aj dospelákov, poteší ich tak hra, ktorá bude určená všetkým vekovým kategóriam. Vo svojom vnímaní je to pre nich napríklad aj šľapacie autíčko, lietajúci dron, ale tiež spoločenská hra. Aby ste mu ale dali priestor a súkromie, zadovážte mu tiež niečo, čo bude len a len jeho vlastné – pre väčšie deti je to napríklad denníček na kľúč, pre menšie plyšák, ku ktorému sa budú môcť vždy pritúliť. 

 

 

DIEŤA RAK

 

Toto malé prítulné stvorenie uprednostní hračky, ktoré budú mäkké, príjemné na dotyk aj vzhľad. Nemá rado nič strašidelné, s ostrými hranami, či agresívneho správania. Malí Raci patria k mierumilovným deťom a rovnako nevinne vyzerajú aj ich hry. Chlapcov aj dievčatká potešia autíčka, autobusy, nákladné vozy, aj koče a samozrejme bábiky od bábätka, cez väčšie slečny a chlapcov.

 

Tieto deti tiež radi kopírujú správanie a činnosti svojich rodičov, ak je to aj váš prípad a ste pre svojho malého Raka vzorom, zakúpte si rovnaké tričká a doprajte mu radosť z toho, že sa trebárs spolu zahráte na dvojičky.

 

Odporúčame prečítať: Ktoré kamene sú vhodné pre ohnivé a vodné znamenie?

Vhodné darčeky pre deti podľa znamenia (RYBY, BARAN, BÝK, BLÍŽENCI, RAK, LEV)

Zdroj: Shutterstock®

DIEŤA LEV

 

Ak je niektoré dieťa náročnejšie na vianočné darčeky, je to práve Lev. Nemyslí to zle, avšak na jeho (alebo vašu) smolu, je malý Lev mimoriadne vnímavý a obzvlášť pred Vianocami si všíma všetky reklamy a akcie – ako inak s dôrazom na hračky. Chlapci sú obvykle bojovníci a tak pod stromčekom túžia nájsť tú správnu výbavu (meče, pušky, obušky, kuklu, štíty, luky a šípy, brnenie...), a ak by náhodou šli do výslužby chcelo by to nástupcu v podobe robota, či nejaké akčného hrdinu. Dievčatá samozrejme potešia bábiky, ale zabudnite na to, že si budú plniť len mamičkovské povinnosti. Aj ony chcú ísť neraz do boja, liezť po stromoch, hrať sa s autami aj všakovakými technickými vychytávkami. 

 

Odporúčame prečítať: Čo o nás hovorí farba očí?

 

4 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

14.12.2016 08:37

sedí to presne

Vaše meno:

simona v.

simona v.

14.12.2016 08:42

moze byt :)

Vaše meno:

Miroslav Hajzuš

Miroslav Hajzuš

14.12.2016 18:25

vidím, že to sedí dokonale aj na naše deti

Vaše meno:

Iveta Moravčíková

Iveta Moravčíková

15.12.2016 11:08

ryby sedí

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE