Cyklický horoskop – Doba dozrievania (21.7.-21.8.)

Uprostred tých najhorúcejších dní je podľa cyklického horoskopu takzvaná Doba dozrievania. Ľudia, ktorí sa narodili v tomto období sú obdarení činorodosťou, kreativitou aj životným optimizmom. Môže za to Slnko, ktoré práve v tomto čase vyvíja v našich končinách najväčšiu aktivitu. Osoby narodené v Dobe dozrievania milujú spoločnosť druhých, sú skvelými spoločníkmi, zabávačmi, ale aj lídrami.

 

Už od útleho detstva sa tvrdohlavo ženú za svojimi snami. Sú materiálne založení a tak sa z nich neraz stanú odhodlaní karieristi. Na druhej strane, okrem peňazí potrebujú vo svojom živote aj lásku, bez nej nikdy nebudú spokojní.

 

 

Dátum narodenia: 21.7.-21.8.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba dozrievania (21.7.-21.8.)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti - sú zväčša usmievaví, veselí a pozitívne naladení. Majú radi zábavu, dobrodružstvo a dokážu sa ľahko citovo naviazať. Veľmi jednoducho tiež nadväzujú kontakty  druhými, čo sa im zíde nielen v osobnom, ale aj v pracovnom živote. Sú silnými individualistami, väčšinou ich okolie silne rešpektuje, uznáva a neraz za nimi aj kráča. Človek, ktorý sa narodil v dobe, keď všetko dozrieva má veľké sny a predstavy o svojom živote. Narozdiel od iných ich neváha aj naplňovať a kráčať za nimi pevne a odhodlane.

 

Negatívne vlastnosti sebaláska ich neraz privedie až k nie veľmi zdravému narcizmu. Títo ľudia sa najmä v mladšom veku dokážu veľmi ľahko urážať, pokiaľ sa im postavíte a prejavíte voči nim odpor. Sú tiež veľmi žiarliví, a to nie len v partnerských vzťahoch, ale aj tých kamarátskych. Voči svojim najbližším prejavujú vlastnícke sklony, ak nie je po ich vôli, dokážu a zaryto hnevať poriadne dlhú dobu. S pribúdajúcim vekom sa, ale aj títo ľudia začnú dívať viac do svojho vnútra a pokúšajú sa zo seba urobiť lepšieho človeka. 

 

Odporúčame prečítať:  Dukanova diéta 2014 s novými receptami (recenzia)

Cyklický horoskop – Doba dozrievania (21.7.-21.8.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky po láske túžia odkedy si pamätajú. Sú silne eroticky založení, zároveň však potrebujú všetku romantiku, pozornosť a neustále komplimenty. Radi flirtujú, zvádzajú, nechávajú na sebe vyniknúť všetko, čo ich v oku opačného pohlavia robí príťažlivými. V hádkach sa správajú impulzívne, žiarlivo, uchýlia sa aj k citovému vydieraniu. Potrebujú, aby ich polovička žiadala o odpustenie, potrpia si na veľkých gestách, vyžadujú nehynúcu oddanosť a vernosť. Tú však sami nedokážu sľúbiť.

 

Odporúčame prečítať:  

Krok za krokom: Líčenie vhodné pre zelené a modré oči

Cyklický horoskop – Doba dozrievania (21.7.-21.8.)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia vďaka ich samoľúbosti sú z nich naozaj atraktívni ľudia. O svoj vzhľad sa starajú naozaj zodpovedne. Majú svoj štandard, v móde si potrpia na luxus, značky, ale tiež pekné veci za babku. V mladosti svoju imunitu trochu zanedbávajú. Organizmus zaťažujú práve častými nočnými výjazdmi, dlhými párty a nedostatkom spánku. Keď však príde zlom a telo im dá vedieť, že už naozaj nevládze, zľaknú sa a pokúsia  sa to napraviť tým, že skoncujú zo dňa na deň so všetkými neduhmi.

 

Oblasť kariéry siahajú po vysokých postoch, k čomu ich ženie ich láska ku peniazom. Vo svojim životoch sa túžia materiálne zabezpečiť, dopriať si všetko, čo by im život uľahčilo, či spríjemnilo. Nie vždy však dokážu udržať túto honbu za pokladom. Občas príde zlom, kedy sa budú nažiť od matérie tak nejako odpútať. Možno vtedy spomalia zo svojho pracovného tempa, ale od štandardu neupustia. Sú scestovaní, idú im cudzie jazyky, nechýba ekonomické myslenie, praktická stránka, aj vodcovské schopnosti. Práve vďaka tomu sa uplatnia v podstate v akejkoľvek oblasti, kam ich život zavedie. 

 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

1 komentár
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

03.05.2015 12:35

som narodená v tomto období ale veľmi to na mňa nesedí skôr vôbec - možno oblasť lásky :-)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE