TEST: Avon Glow - Bronzing Pearls

Jarné lúče nás už príjemne zohrievajú a dodávajú našej pokožke krásny hnedastý nádych.

Čoraz viac a viac času trávime vonku a užívame si eufóriu, ktorú nám pocity tepla a slnečných lúčov dodávajú.

 

Po pár dňoch strávených na slniečku sa z mojej bledej tváre stáva tvár tak trošku viac hnedšia pretože moje pehy, ktoré ja moc v obľube nemám sa stávajú výraznejšie a moja tvár tak pôsobí opálenejším dojmom. Ale to je len klam, pretože moja pleť je stále bledá, len pehy sú viditelnejšie.

 

Preto s nástupom slnečných dní čoraz viac a viac siaham po bronzeri. Dnes sa bližšie zameriame na bronzingové perličky z kolekcie Avon Glow v krásnom odtieni Warm.

avon glow bronzing pearls

Zdroj: Shutterstock®

Bronzer v podobe guličiek, respektíve perličiek je mojím prvým, no vždy som poškulovala po myšlienke, že si zaobstarám lícenku v podobe perličiek, ale neviem prečo som tak doposiaľ neučinila, no dnes už viem, že pri najbližšej príležitosti nezaváham! Bronzingové perličky si ma získali na poprvé. Veľmi sa mi páči kombinácia množstva rôznych perličiek ako veľkosťou tak aj odtieňom, takže si skvelo namiešam ten správny mix pre moju pokožku. Síce sa mi pri prvom použití zdala moja pleť trošku odvážne tmavá :) Viem, že o cca také 2 či 3 týždne už bude používanie tohto bronzeru pre mňa takou lahodou jahodou. 

avon glow bronzing pearls

Zdroj: Shutterstock®

Celé balenie sa skrýva v krásnej bronzovo-hnedej krabičke, na ktorej nájdete všetky potrebné informácie o produkte ako sú: názov, odtieň, gramáž, či popisná informácia k použitiu produktu! Bronzingové perličky sa ukrývajú v krásnej otváracej tube, pred obitím či rozmliaždením ich chráni hrubšia biela pena, ktorá dokonale vyplní priestor až po oblasť zatvárania. Gulôčky sú tak umiestnené akoby v bavlnke.

avon glow bronzing pearls

Zdroj: Shutterstock®

Bronzingové perličky som nanášala na tvár za pomoci púdru k tomu určenému. Veľmi sa mi osvedčil štetec na aplikáciu lícenky, ktorý je vyrobený zo 100 % ovčej vlny. Svojou veľkosťou ako aj tvar je vhodný na nanášanie lícenky, bronzerov, či gulôčkových púdrov.

Pri nanášaní na oblasť tváre som bezproblémov aplikovala primerané množstvo, ktoré pôsobilo v tomto období prijateľne a nepôsobila som ako chodiaca karikatúra. Počas letných dní však bez problémov nanesením ďalšej vrstvy vytvorím primerané doťuknutie líčenia, ktoré bude advekvátne ročnému obdobiu.

Bronzingové perličky sú vhodné aj na líčenie dekoltu, nielen tváre. Pleti a telu dodajú luxusný opalený nádych.

avon glow bronzing pearls

Zdroj: Shutterstock®

7 komentárov
Monika Bodzsárová

Monika Bodzsárová

04.05.2015 09:57

úžasné

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

04.05.2015 18:08

tieto perličky si už raz musím zakúpiť vedoni sú v ponuke večnosť ..:)

Vaše meno:

Nikola Pelechová

Nikola Pelechová

09.05.2015 16:34

som s nimi maximalne spokojna ... kto ich nema odporucam vyskusat :)

Vaše meno:

Lucia Pavlovová

Lucia Pavlovová

12.05.2015 21:56

ja ich používam už dlho dlho...jak v lete tak aj v zime....v zime aby som mala trošku "farby" a v lete na zvýraznenie opálenia...určite ich odporúčam :D

Vaše meno:

Zuzana Čechvalová

Zuzana Čechvalová

18.05.2015 21:57

Mám rada skôr tuhé bronzéry a bez trblietok. :)

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2015 19:11

vyzerajú pekne.

Vaše meno:

Zuzana Behancová

Zuzana Behancová

22.06.2016 13:52

Tieto guličky mám už asi rok, používam ich skoro každý deň a stále ich je veľa....som s nimi spokojná

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE