Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Všetko, čo sa v lete rozvinulo, počas jesene začíname pomaly spracovávať. Plody letnej práce spadajú práve na obdobie od konca augusta až do konca septembra.

 

Ľudia, ktorí sa v tomto čase narodili dostali podľa cyklického horoskopu do vienka vlastnosti ako pracovitosť, praktickosť a pragmatickosť. Vyznačujú sa racionálnym uvažovaním, rozum kladú nad city, no to neznamená, že v ich srdci prebýva chlad. Práve naopak.

 

Napriek tomu, že na svoje okolie môžu občas pôsobiť nedostupne, v skutočnosti netúžia po ničom inom, ako šťastnom živote v harmonickej rodine. Cesta k tomu býva ale aj pre nich neraz tŕnistá.

 

Z horoskopu, ktorý je pre nás najznámejší do tohto znamenia spadá Panna. Aj ľudia v Dobe žatvy, sú podobne ako Panna starostliví a zdržanliví. Ich hlavným životným cieľom je nájsť istotu a harmóniu.

 

 

Dátum narodenia: 22.8.-21.9.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop - Doba žatvy

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnostistarostlivosť o druhých je nielen ich základnou črtou, je dokonca ich poslaním. Síce vďaka tomu môžu svojim blízkym občas liezť pekne na nervy, nemyslia to ale zle. Jednoducho pre svojich milovaných sú ochotní obetovať všetko, čo majú. Sú mimoriadne poriadkumilovní. Radi plánujú a snažia sa vytvoriť, čo najkrajšie a najharmonickejšie prostredie.

 

Negatívne vlastnostiNaivne si myslia, že dokážu človeka zmeniť. Ak však niekto požaduje zmenu od nich, začnú cúvať. Sú veľmi kritickí, ostré slová dokážu vniesť do tváre bez štipky diplomacie. A nedokážu pochopiť prečo sa druhí na nich hnevajú. Neradi robia kompromisy, sú vzťahovační, žiarliví aj majetnícki. Čas od času na nich príde obdobie, kedy sa potrebujú dať do trpiteľskej role. Kvôli svojmu konzervatívnemu uvažovania sa pomerne často dostávajú do konfliktov s voľnomyšlienkármi. Iné spôsoby života, než tie, ktoré prezentujú oni, neuznávajú. 

 
  Odporúčame prečítať:  
Cyklický horoskop - Doba žatvy

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť láskyv ich očiach to vyzerá veľmi jednoducho. Chcú stretnúť toho pravého, zamilovať sa, zosobášiť, založiť rodinu a žiť šťastne až do konca života. Avšak vzhľadom na to, že až priveľmi všetko riešia, chcú meniť a veci aj siliť, také šťastné to vždy nebude. Títo ľudia potrebujú partnerovu pozornosť, ak začne ich vzťah chladnúť, nedokážu priveľmi odpúšťať. Takú neveru nezabudnú nikdy, aj kvôli tomu, že majú sklony moralizovať. Ak však naozaj nájdu toho pravého, ten v nich nájde úprimných a nežných partnerov. 


Odporúčame prečítať:  VYROB SI SAMA : Hĺbkovo vyživujúci kondicionér

Cyklický horoskop - Doba žatvy

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť krásy a zdravia majú sklony k nadváhe. Pri všetkej tej starostlivosti o druhých, zanedbávajú samých seba. Málo sa hýbu a potom už nabraté kilá ťažko dávajú dole. Zvyknú ich trápiť aj žalúdočné problémy, štítna žľaza, či rôzne alergie. Tak ako od iných očakávajú sebazaprenie, oni ho málokedy v sebe nájdu. Veľmi ťažko sa vzdávajú svojich neduhov, aby prestali fajčiť, jesť sladkosti, či začať športovať, budú potrebovať podporu a pomoc svojho okolia.

 

Oblasť kariéry najradšej by mali na účte pár miliónov a celý život sa venovali len svojej rodine. Osoby narodené v tomto znamení nepatria k workoholikom, ani k zanieteným karieristom. Na druhej strane ak už niečo robia, tak si potrpia na tom, aby to robili bez chybičiek. Sú detailisti so sklonmi k perfekcionizmu. Nevyhovuje im nudná stereotypná práca, potrebujú rozmanitosť a pocit, že sú užitoční a niekam sa posúvajú. Peniaze, ani sláva však pre nich nie sú až také dôležité ako teplo rodinného krbu.

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE