Cyklický horoskop – Doba rozkvetu (21.5.-20.6)

Keď je máj a jún v plnom rozkvete, mnohí  z nás sme akýsi radostnejší. Ľudia, ktorí sa narodili práve v tomto období narodili, majú ešte o niekoľko dôvodov viac na úsmev. Posledné jarné obdobie patrí v cyklickom horoskope – Dobe rozkvetu. Tá vnáša do ľudských pováh úsmev, dobrú náladu, inteligenciou, ale aj samoľúbosť. Silný vplyv tu má ešte stále Slnko, ktoré podporuje ego, dodáva sebavedomie, vieru vo svoje schopnosti, túžbu po kariére a úspechoch, ale miestami aj lenivosť a pohodlnosť. Občas dokáže v charakteristike narobiť rozruch práve vietor, ktorý sa tu spája s týmto znamením.

 

Vietor dodáva túžbu po zmene, posilňuje dobrodružné sklony a v tomto horoskope zameranom prioritne na prírodu, zároveň povzbudzuje kreativitu aj nezávislosť. V najznámejšom horoskope patria k tomuto znameniu práve Blíženci, ktorí sú aj v cyklickom horoskope známi svojou rozdvojenosťou.

 

 

Dátum narodenia: 21.5. – 20.6.

 

Odporúčame prečítať: Cyklický horoskop - charakteristika 

Cyklický horoskop – Doba rozkvetu (21.5.-20.6)

Zdroj: Shutterstock®

Pozitívne vlastnosti príjemné vystupovanie, všestranné nadanie, optimistická nálada a spoločenský duch. Aj týmito vlastnosťami oplývajú ľudia narodení v znamení Doby rozkvetu. Majú svoju svojskú charizmu, sú talentovaní, častokrát umelecký nadaní. Už pri prvom stretnutí vás príjemné prekvapí ich milé vystupovanie. Tak ženy, ako aj muži zvyknú byť pozorní, milujú lichôtky, ale neváhajú nimi plytvať ani na druhých. Sú starostliví, avšak zvyčajne len do tej miery, kým z toho majú osoh.

 

Negatívne vlastnosti Práve sebeckosť je im najčastejšie vyčítaná ako negatívna črta. Ľudia narodení v tomto cyklickom znamení si však uprednostňovanie svojho JA, neraz ani neuvedomujú. Ak ich na to upozorníte, snažte sa vystihnúť ich dobrú náladu. Sú totiž chvíle, kedy kritiku jednoducho nedokážu zniesť. Okolie im vytýka aj ich rozporuplné názory a rozdvojenú povahu. Mávajú tiež obdobia, keď sú nespokojní so všetkým okolo. 

 

Odporúčame prečítať:  Zelená zelenina si so zdravím rozumie

Cyklický horoskop – Doba rozkvetu (21.5.-20.6)

Zdroj: Shutterstock®

Oblasť lásky radi flirtujú, zvádzajú a lásku si neraz spájajú so zábavou. Najmä v mladšom veku im robí problémy byť tak nejako verným. Paradoxne svoju polovičku si však veľmi radi privlastňujú a rozhodne do vzťahu nevnášajú rovnocennosť. Ich večná túžba po zmene, niečom novom a hlavne po slobode a nezávislosti ich ženie zo vzťahu do vzťahu. Keď sa ustália tak najskôr v pokročilejšom veku.

 

Odporúčame prečítať: TOP cviky pre krásne nohy! 

 

 

Oblasť krásy a zdravia keďže sa toto znamenie rado páči druhým, obe pohlavia si potrpia na svojom vzhľade. V móde preferujú ležérny, no elegantný štýl. Prioritou je kvalitná kozmetika a zdravá strava. Ich citlivou oblasťou v rámci zdravia sú pľúca aj priedušky. Určite by sa mali vyhýbať fajčeniu aj zadymeným miestnostiam. Väčšina z nich rada športuje, pre toto znamenie je najvhodnejšie bicyklovanie, tanec aj pohyb vo vode.  

 

 

Oblasť kariérysú veľmi komunikatívni a radi druhých poučujú. Aj preto sa dobre uplatnia v školstve. Potrebujú však prácu, ktorá im dá krídla, umožní široký rozlet, v ktorej sa nebudú musieť podriaďovať pravidlám. Ich dobrodružná povaha ich neraz zavedie na cestu okolo sveta. Práve v životopise tohto znamenia nájdete obvykle najviac pracovných skúseností a povolaní od výmyslu sveta.

 

 

Odporúčame prečítať: 

Cyklický horoskop - Doba prebudenia (21.3. - 19.4.)

Cyklický horoskop - Doba rastu (20.4. - 20.5.)  

Cyklický horoskop - Doba rozkvetu (21.5. - 20.6.)

Cyklický horoskop - Doba dlhých dní (21.6. - 20.7.)

Cyklický horoskop - Doba dozrievania (21.7. - 21.8.)

Cyklický horoskop – Doba žatvy (22.8.-21.9.)

 

Zdroj foto:

www.thinkstockphotos.com

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE