Keltský horoskop – znamenie Borovica

Tí, ktorí sa narodili v keltskom znamení Borovica, vás okúzlia hneď od prvého momentu svojou múdrosťou a bystrým uvažovaním. Tieto osoby patria k absolútnym perfekcionistom, častokrát však vo vlastnom vnútri zvádzajú konflikty duchovného a materiálneho charakteru. Takéto svoje súkromné vojny však v konečnom dôsledku dokážu ustáť, nepoddajú sa totiž pesimizmu a dokážu si ustrážiť to, aby si nenasadzovali príliš často ružové okuliare. Ak vás zaujíma charakteristika keltských znamení, prinášame vám aj vlastnosti a povahové črty znamenia Borovica.

Keltské znamenie BOROVICA

Dátum narodenia: 21. 2. – 2. 3., 25. 8. – 3. 9.

Charakteristické črty: Ako na vás pôsobia borovice? Stromy, ktoré možno na prvý pohľad pôsobia drsne, nedostupne a tak, že každú chvíľu na vás môžu zaútočiť, sú v skutočnosti pod takouto maskou jemnými bytosťami. A presne tak to je aj s ľuďmi narodenými v tomto znamení. Cudzím ľuďom sa neradi otvárajú, budú sa k nim síce chovať milo a slušne, avšak so všetkou rezervovanosťou. Spriateliť sa s nimi preto bude o čosi zložitejšie, keď sa vám však podarí získať ich dôveru, získate priateľa / priateľku na celý život, v dobrom aj v zlom.

Pozri aj: Rambo v tele dievčatka?! 10-ročná gymnastka vyzerá lepšie ako fitnessky

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Tak ako si ťažko vyberajú kamarátov, ešte ťažšie sami sebe schvália životného partnera. Hľadajú totiž polovičku na svoj obraz. Ak ale na seba narazia dve Borovice práve vo svojej zložitejšej povahy, môžu sa dostať do uzavretého cyklu. Súžitie s Borovicou si vyžaduje veľkú dávku empatie, čosi podobné však čaká aj na vás. Ak má Borovica zlomené srdce, trvá jej dlhšie ako ostatným, kým si ho vylieči. Nerada sa vzdáva čohosi, čo už pozná, obzvlášť nie, ak si z toho vytvorila dokonalé predstavy. Vo chvíľach keď sú ľudia v znamení Borovice na dne, najviac zo všetkého potrebujú podporu svojich milovaných.

Pozri aj: Domáce slané tvarohové tyčinky od babičky: Hotové za pár minút

keltské znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Obvykle ich trápia kožné, prípadne ženské problémy. Veľakrát môžu ísť obe ochorenia ruka v ruke a majú jediný spoločný prvok – nízke sebavedomie. Aby sa dostali z kolotoča zdravotných problémov, musia začať akceptovať samy seba a zároveň snažiť sa zmeniť všetko to, s čím nie sú spokojné a čo ich brzdí v rozkvete. V prípade stresových situácií im pomáha okrem doslova „vykecania a vyplakania sa“ aj nejaký kolektívny šport. Nemali by zabúdať ani na zdravú životosprávu, v jedle by sa mali vyhýbať mäsu, najmä údeným výrobkom.

Pozri aj: Hypertyreóza a jej prejavy: Čo spôsobuje nadmerne aktívna štítna žľaza?

stromoskop

Zdroj: Shutterstock®

Práca:

Najlepšie sa cítia v pozícii „som sám sebe šéfom.“ Nemajú radi rozkazy, najmä, ak ich považujú za zbytočné. Na druhej strane môžete naďabiť aj na Borovicu, ktorá hľadá iba bezpečie a netúži po kariérnych vrcholoch. V takom prípade ju najskôr nájdete na pozícii, ktorá má svoju každodennú rutinu. 

KELTSKÉ HOROSKOPY:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE