Keltský horoskop – znamenie Oliva

Ak máte vo svojom okolí niekoho, kto priam prekypuje energiou, alebo sa medzi takýchto akčných ľudí radíte aj sami, je dosť pravdepodobné, že vaším keltským znamením je Oliva. Keltský horoskop priraďuje znamenia k stromom, keďže v rámci svojho náboženstva Kelti inklinovali k prírode a obzvlášť k stromom, na ich základe im pripisujú aj charakteristické črty. 

Pozri aj: Celebrity narodené v znamení Vodnár

keltský horoskop

Zdroj: Shutterstock®

Keltské znamenie Oliva

Dátum narodenia: 23.9.

Charakteristické črty: Ľudia narodení v tomto znamení patria k ľuďom bez pretvárky. Sú priateľskí, oddaní aj dobroprajní. Ak by ste si mali vybrať niekoho do zoznamu výnimočných osôb, boli by to práve tí, ktorí sa narodili v znamení Olivy. Okrem týchto vzácnych vlastností sa vyznačujú aj vysokou inteligenciou a oslňujúcou krásou.

Vďaka svojmu nadaniu, vnútornej harmónii a zrelému priateľskému správaniu patria k veľmi obľúbeným osobám. Robiť dobré skutky je pre nich tak prirodzené ako ranná hygiena. Občas sa však vďaka svojmu neustálemu úsiliu pomáhať druhým vyčerpajú, vtedy nutne potrebujú pár dní oddychu, aby sa po načerpaní novej energie mohli opäť vrhnúť do víru dobročinnosti.

Odporúčame: TOP bylinky pre znamenie horoskopu RYBY: Podporia spánok i lymfu

láska

Zdroj: Shutterstock®

Láska:

Ich fyzická príťažlivosť, silná charizma a krásne črty tváre ich predznamenávajú k tomu aby sa radili do kategórie femme fatal. Od svojho partnera požadujú lásku a nehu, sami sú totiž veľmi jemní a citliví a tak hrubosť a fyzické násilie z duše neznášajú. Svoju polovičku milujú nadovšetko a mnohé jej taktiež dokážu odpustiť, pokiaľ nepresiahne hranice, ktoré majú mimochodom Olivy posunuté omnoho ďalej ako bežní ľudia.

Keďže sú veľmi spoločenské bytosti, potrebujú po svojom boku niekoho, kto bude zdieľať ich lásku k udalostiam, rodinným stretnutiam, záhradným párty... jednoducho Olivy potrebujú okolo seba neustále milovaných ľudí, dobrú náladu, smiech a zábavu. Aby ste si ale nemysleli, tieto osoby nie sú len do koča, ale aj do voza. Ak máte problém, ako prví vám ponúknu riešenie a pomocnú ruku. Sú skvelými poslucháčmi, čo z nich robí dokonalé bútľavé vŕby. 

Pozri aj: Moderná kuchyňa v roku 2022 – aké kuchynské trendy prichádzajú tento rok?

keltské znamenia

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Ako sme už spomenuli, títo ľudia oplývajú prirodzenou krásou. Ženám tak netreba nánosy make-upu, ani zásahy plastického chirurga. Rady sa o seba starajú, a platí to aj pre silnejšie pohlavie. Nevyhýbajú sa pravidelnému cvičeniu a v ich kozmetickej skrinke nájdete vždy kvalitné hydratačné krémy. V obľube majú nude make-up, oblečenie pohodlné, no zároveň rafinované.

Nehanbia sa ukázať svetu svoje prednosti, neberte to ale ako ich namyslenosť, či pýchu. Po zdravotnej stránke sa však trošku zanedbávajú. Kolotoč, v ktorom sa pravidelne vyskytujú ich z času na čas oberie o všetku energiu, vtedy musí prísť nevyhnutne na rad dovolenkový oddych. Pokiaľ majú po svojom boku milovaných ľudí, dokážu sa veľmi rýchlo z choroby vystrábiť.

keltské znamenie

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax:

Majú šťastie, že väčšinou sa im v živote podarí robiť to, čo majú radi. K svojej práci potom tak aj pristupujú, zodpovednejší prístup budete hľadať u málokoho. Keďže ich majú radi známi, aj neznámi, veľmi vhodná je pre nich práca s ľuďmi. Ideálne na miestach, kde by mohli uplatniť aj svoju empatiu a dobročinné vlastnosti. Pri hľadaní práce im nejde o peniaze, ale práve o to, aby sa cítili byť užitočnými.

Častokrát sa tak dávajú na dráhu dobrovoľníkov, psychológov, sociálnych pracovníkov, či lekárov bez hraníc. Pomoc druhým je pre nich zároveň aj relaxom, z času na čas ale potrebujú vypnúť aj oni. Najviac si oddýchnu v náručí milovaného, ale tiež na dovolenke so svojimi priateľmi či rodinou. 

KELTSKÉ HOROSKOPY:

2 komentárov
QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 20:46

1

Vaše meno:

QlqzzNwr QlqzzNwr

QlqzzNwr QlqzzNwr

04.08.2023 20:46

1

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE