Keltský horoskop – znamenie Orech

Na jednej strane tvrdí ako orech, na strane druhej, ak sa im dostanete pod škrupinku, objavíte poklad. Aj takíto vedia byť ľudia narodení v keltskom znamení Orech. Okrem „pevnej škrupiny“ sa vyznačujú aj poriadnou dávkou tvrdohlavosti, obľubujú svoj stereotyp a svoje vlastné zaužívané rituály.

O to ťažšie sa preto prispôsobujú, ale len v prípade ak sú na vlastnom teritóriu. Táto ich vlastnosť miestami hraničí s egoizmom, pri znamení Orech však zďaleka nie je všetko tak, ako sa na prvý pohľad javí

Odporúčame prečítať: Prekvapte ho neodolateľnou zvodnou bielizňou

orech

Zdroj: Shutterstock®

Keltské znamenie Orech

Dátum narodenia: 21. 4. – 30. 4., 22. 10. – 31. 10.

Charakteristické črty: Domov je ich bezpečie, preto si na ňom títo ľudia tak potrpia. Musia mať vlastný priestor so všetkými svojimi cennosťami, či už pôjde o gýčové sošky, alebo obľúbené knihy. Potrpia si na tom aby ich domácnosť pôsobila útulne, tu totiž prežívajú všetky svoje strachy, stresy, pády, ale aj vzostupy. Aj keď ako sme už naznačili pôsobia tieto osoby navonok tvrdo, u chlapov možno až drsne, nie je to tak.

Ak si vás pripustia k sebe bližšie, objavíte aj ich jemnú a empatickú stránku. Orech nemá rád zmeny, obzvlášť nie veľké životné. Svojho stereotypu sa drží zubami nechtami, obvykle sú ich názory konzervatívne, a len málokedy si priznajú svoj omyl. 

Odporúčame prečítať: Huby sú zdravé, ale môžu aj uškodiť

láska

Zdroj: Shutterstock®

Láska a vzťahy:

Po svojom boku potrebujú partnera / partnerku, ktorý ich dokáže oceniť. Orech sa netají tým, že vie byť samoľúbi a hrdí na svoju šikovnosť, nadanie, či talent. Svoju pedantnosť pretavujú aj do výberu polovičky, či priateľov. Ak niekoho milujú, milujú ich nadovšetko, verne a oddane. Ak však zistia, že im partner bol neverný, nadobro spália most a nikdy mu neodpustia. Občas trpia výkyvmi nálad, tento ich emocionálny kolotoč nezvládne každý. Aj preto si pri výbere svojej lásky dávajú veľký pozor a nenápadne testujú vlastnosti potencionálneho partnera. 

zdravie

Zdroj: Shutterstock®

Zdravie a krása:

Obranyschopnosť majú pomerne silnú, avšak svoje zdravie si najmä v mladom veku veľmi nevážia. Majú tendencie podliehať rôznym druhom závislostí, preto by sa mali radšej vyvarovať nerestí ako alkohol, drogy, cigarety, ale aj možno chutného, no za to nezdravého jedla. Najviac by si mali dať záležať na pravidelných raňajkách, ovsené vločky im pomôžu prečistiť častokrát tak preťažené trávenie.

Ak teda niečo skolí toto znamenie, budú to práve ich zlozvyky. Na druhej strane tak ako málo sa starajú o svoje zdravie, tak kladú veľký dôraz na svoj vzhľad. Orech obľubuje elegantnú, ale za to pohodlnú módu, potrpí si na šperkoch, a s pribúdajúcim vekom vyhľadáva čoraz viac skrášľujúce procedúry.

práca

Zdroj: Shutterstock®

Práca a relax:

Kým nedokončia svoju prácu, nevedia zaspať. Ľudia v znamení Orecha sú nielen veľmi ctižiadostiví, ale aj zodpovední. Paradoxne sa však neradia do skupiny workoholikov. Hlavným dôvodom je, že nadovšetko milujú svoj domov, pohodu a bezpečie, ktoré im ich bývanie poskytuje. Vyznačuje sa tiež výraznými organizačnými schopnosťami. V pracovnom kolektíve sú veľmi obľúbení, aj kvôli tomu, že v prípade potreby neváhajú a svojim kolegom vždy pomôžu. Aj na úkor svojho pohodlia. 

KELTSKÉ HOROSKOPY:

0 komentárov
autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE