Dolce & Gabbana Desire

Prehovára rečou ženskosti a zvodnosti. Desire je vôňa, ktorá sa nemá vystavovať, treba ju uchovávať ako vzácny šperk, do okamihu kým jej nádhera zažiari. V tom okamihu má silu čokoľvek zmeniť.

Nové voňavé vyjadrenie Dolce & Gabbana prehovára rečou ženskosti a zvodnosti.

 

Desire je vôňa, ktorá sa nemá vystavovať; treba ju uchovávať ako vzácny šperk, do okamihu kým jej nádhera zažiari. V tom okamihu má silu čokoľvek zmeniť.

 

 

 

 

 

Desire by Dolce & Gabbana evokuje záhadný svet svetla a tieňov, pokušenia a zvodnosti.
Svet intimity, osobných sfér, v ktorých sa žena rozhoduje, komu venuje svoj pohľad.
Miesto, kde sa stráca a zmazáva hranica medzi inštinktom a túžbou.
Desire by Dolce & Gabbana je novou a vzácnou kapitolou v kolekcii dámskych vôní Dolce & Gabbana, vôňou s charakterom cenného vytúženého šperku.

 

Dolce & Gabbana Desire

 

Koncept:


Túžba.

Zvodnosť.

Sila.

 

Žena Dolce & Gabbana sa v živote riadi svojimi silnými pocitmi. Je sebavedomá, nechá sa strhnúť túžbou. Zmyselne sa do nej obaľuje a necháva vyjsť na povrch svoje prirodzené inštinkty.
Desire by Dolce & Gabbana korunuje voňavý príbeh The One mocným vyjadrením ženy Dolce & Gabbana v podobe novej vône.


„Všetko začína túžbou. Bez túžby by nebolo zvodnosti, zmyselnosti ani vášne. Pre nás je odjakživa prirodzené nechať tomuto pocitu priestor, prelomiť formu a voľne sa nechať riadiť emóciami.”

 

Vôňa
Desire by Dolce & Gabbana je orientálno-kvetinová vôňa, ktorá dopĺňa kolekciu The One o buket intenzívnych a vábivých tónov pre vytvorenie opojnej a hlbokej ženskej vône. Očarujúce vrchné tóny mandarínky, liči a bergamotu sa jemne zahrávajú so sladkou nevinnosťou konvalinky. Jadro vône tvorí intenzívne srdce zložené z trojice absolútne ženských kvetín. Elegantná ľalia Madonna a výrazne opojná tuberóza sa miešajú so zamatovým jazmínom a návykovo sladkým slivkovým nektárom. Základ evokuje pôžitok a sýtosť vďaka gurmánskej vanilke naplnenej vzácnym karamelom. Luxusnú stránku vône zvýrazňujú zmyselné a hrejivé kvality santalu, pižma a labdánu.

 

Dolce & Gabbana Desire

 

Balenie
Flakón aj vonkajšie balenie charakterizuje kombinácia matnej zlatej a čiernej farby. Sofistikovaná silueta flakónu čerpá svoj tvar z originálneho dizajnu vône The One, pričom flakón nesie originálny rukopis názvu Desire v zlatej farbe, ktorý podpísal Stefano Gabbana. Matný zlatý odtieň flakónu je pripomienkou bohatého barokového obdobia na Sicílii, kde sa narodil Domenico Dolce. Žiarivý čierny drahokam odráža svetlo svojou mnohotvárnosťou a slúži ako vzácny uzáver.

 

Tvár: Scarlett Johansson
Ženu Dolce & Gabbana svojou krásou a zmyselnosťou opäť stelesňuje Scarlett Johansson.

 

„Scarlett bola pre nás prirodzenou voľbou. Nielen pre jej krásu, ktorá je vychýrená, ale najmä pre jej schopnosť vyjadriť mnohé stránky našej ženy.”

 Dolce & Gabbana Desire

 

Kampaň

Pod príťažlivú reklamnú kampaň vône Desire sa podpísal Terry Richardson. Vďaka jeho jedinečnému štýlu fotografovania zachytil Scarlett v celkom novom a odlišnom svetle. Jej zmyselné dymové oči zvýrazňujú rozpustené vlasy, kontrastom nahých ramien a jemnej čipky šiat: pred objektívom sa Scarlett mení na emblém túžby. 

 

 

5 komentárov
Stanka Adamčíková

Stanka Adamčíková

15.03.2013 14:40

vyzerá skvelo, vôňu nepoznám, asi sa zastavím v parfumerke :) 

Vaše meno:

Emma Urbanová

Emma Urbanová

19.03.2013 19:43

Krásna reklama, Dolce&Gabanna je moja srdcovka!

Vaše meno:

Blazena Sadovska

Blazena Sadovska

25.03.2013 16:45

Nová vôňa ma vždy upúta...

Vaše meno:

Danka

Danka

12.07.2013 16:55

pre mna je táto vôňa neznáma..., ale iné vôňe tejto značky sú mi známe a pekne voňajú

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

21.08.2014 17:41

skvelééé luxusné toto je super, wau

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE