Bronx Colors Urban Line Beauty Stamp & Eyeliner

Bronx; NYC – najsevernejší distrikt mesta New York. Charakteristický multikultúrnymi vplyvmi a stretávaním ľudí z rôznych zázemí a sociálnych skupín.

 

Domov hudobníkov, umelcov a hercov v kreatívnom prostredí. Miesto, kde sa zrodil hip-hop, breakdance, miesto pomaľované s graffiti, ktoré ešte viac zdôrazňuje jeho mestský štýl. Miesto, kde sa rodia trendy Štýlová kozmetická značka Bronx Colors – Urban Cosmetics vznikla priamo z tejto inšpirácie varietou farieb, štýlov a tradícií. Či už hľadáte výrobky pre klasické alebo trendové líčenie, Bronx Colors ponúka možnosti pre vytvorenie akéhokoľvek vzhľadu a oslovuje veľké množstvo žien.

 

Bronx Colors Urban Line Beauty Stamp & Eyeliner

Hravé, jedinečné a odolné pečiatky s očnou linkou charakterizuje vodeodolné trvácne zloženie. Unikátna linka s mäkkou špičkou pre skrášlenie očí a pečiatka pre skrášlenie tváre, či tela. Odlíšte sa od davu pri každej príležitosti!

 

Hrajte a vyhrajte: Vyhrajte 6x Bronx Colors Urban Line Beauty Stamp & Eyeliner

Bronx Colors Urban Line Beauty Stamp & Eyeliner

Zdroj: Shutterstock®

SINGLE SLIDE BAKED SHADOWS

Pečené monotiene do zásuvného systému. Tieto očné tiene vás prenesú na výlet do iného priestoru. Objavujte nové planéty nášho krásneho sveta. Hodvábne a roztierateľné zloženia sa jednoducho nanášajú a poskytujú jedinečnú farebnú intenzitu. Ponúkajú bohatú pigmentáciu pre nádherný žiarivý efekt. Otvorte sa novým možnostiam s unikátnymi farbami týchto očných tieňov.

 

Testovali sme: BRONX COLORS - vodeodolný make-up a trvácny rúž

Bronx Colors Urban Line Beauty Stamp & Eyeliner

Zdroj: Shutterstock®

Trvácna linka s pečiatkou a pečené mono tiene dostupné od apríla 2017.

 

FOTOGALÉRIA:

1 komentár
Soňa Kelemenová

Soňa Kelemenová

20.04.2017 07:31

super očná linka a tie dekoratívne pečiatky na tvár a telo, to je kus odvážnosti..... super pre extravagantných ľudí..... očnú linku by som rada vyhrala, tú používam denne

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE