Collistar - Línia Special Perfect Body

Línia Special Perfect Body je príkladom dokonalosti s neprestajne rastúcou popularitou, ktorá je výsledkom uvádzania výnimočne inovačných produktov.

 

Rok 2016 bude rokom nočného zoštíhľujúceho koncentrátu proti celulitíde Anticellulite Slimming Superconcentrate - Night s obsahom patentovanej zložky Cell-Nocturne System® a morskej soli. Špeciálny prípravok s dvojitým účinkom – zoštíhľujúcim a proticelulitídnym – označuje začiatok nového, výnimočného napredovania výskumu Collistar.

 

Okrem hviezdneho produktu Collistar uvádza ďalšiu trojicu prípravkov: SOS spevňujúcu tyčinku na kritické partie S.O.S. Critical Areas Firming Stick, praktický a rýchly produkt v novom segmente kozmetiky, spevňujúci a pružnosť podporujúci telový olej s mandľovým olejom Firming Elasticizing Rich Oil with Sweet Almond Oil a výživný, skrášľujúci suchý olej s pistáciovým olejom Nourishing Perfecting Dry Oil with Pistachio Oil.

 

Dvojica telových olejov predstavuje dve nové zastávky na ceste Ti Amo Italia, prostredníctvom ktorej Collistar zoznamuje svet s talianskymi zložkami a expertízou. Projekt Ti Amo Italia, ktorý sa stal neodmysliteľnou súčasťou DNA značky, je oslavou unikátnej a nádhernej talianskej krajiny. 

 

 

Testovali sme tiež:  Collistar - lak na nechty

Collistar - Línia Special Perfect Body

Zdroj: Shutterstock®

Zoštíhľujúci nočný koncentrát proti celulitíde so systémom Cell-Nocturne® a morskou soľou

 

Špeciálny koncentrát spája to najlepšie z vedy s tým najlepším pre zmysly vďaka delikátnej, príjemnej, ľahkej, jemne chladivej a voňavej konzistencii. Len pár kvapiek nanesených večer postačí k dosiahnutiu viditeľných výsledkov od prvého použitia. Výsledky sa s pravidelným používaním zintenzívňujú.

 

Aký je efekt prípravku? Prejavy pomarančovej kože a tukových zásob sa zmenšujú, postava nadobúda nové krivky. Koncentrát je perfektný pri samostatnom použití, ale môžete ho počas dňa dopĺňať dennými zoštíhľujúcimi a proticelulitídnymi produktmi Collistar. Môže sa používať pravidelne ako intenzívne ošetrenie počas roka, alebo sezónne v závislosti od požiadaviek pokožky. 

 

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR - ART DESIGN MASCARA

Collistar - Línia Special Perfect Body

Zdroj: Shutterstock®

S.O.S. Spevňujúca tyčinka na kritické partie

 

Je lepšia ako osobný tréner, pretože imituje efekt posilňovacích svalových cvičení. S.O.S. Critical Areas Firming Stick navyše šetrí váš čas, pretože aplikácia tyčinky je rýchla, funkčná, cielená a čo je najdôležitejšie – neuveriteľne efektívna. Produkt nie je potrebné vmasírovať, absorbuje sa v priebehu pár sekúnd a textúra je nelepivá, takže sa môžete ihneď obliecť. Jedná sa o intenzívne ošetrenie, ktoré garantuje spevnenie a zlepšenie pružnosti najviac problémových partií: vnútornej strany ramien, bruška, bokov, zadku a stehien.

 

Spevnenie a tvarovanie kritických miest na tele nebolo nikdy tak jednoduché. Výnimočné zloženie zaručuje okamžitý efekt kombináciou troch zložiek na morskej báze. ActigymTM stimuluje uvoľňovanie proteínu v tukovom tkanive, ktorý zlepšuje metabolizmus svalových vlákien, pričom pôsobí na redukciu tukov a zlepšenie pružnosti. Zloženie dotvára kofeín pôsobiaci na rozklad tukov a drenáž tekutín a extrakt prasličky zlepšujúci pružnosť a pevnosť. Spevňujúca tyčinka sa môže používať ako intenzívne ošetrenie s aplikáciou dvakrát denne počas 15/20 dní, alebo ako preventívne ošetrenie s aplikáciou raz denne. Na cesty, do fitka, do práce: spevňujúcu tyčinku si môžete zobrať so sebou kamkoľvek.

 

 

Testovali sme tiež: TEST: COLLISTAR - omladzujúci THALASSO TELOVÝ PEELING

Collistar - Línia Special Perfect Body

Zdroj: Shutterstock®

Spevňujúci a pružnosť podporujúci bohatý telový olej s olejom zo sladkých mandlí

 

Špeciálny elixír je vláčny a pružný, pričom sa môže použiť na suchú, alebo navlhčenú pokožku počas sprchovania. Pravidelným používaním olej preukáže svoju účinnosť. Jeho tajomstvom je nezvyčajná kombinácia obsiahnutá v prírodnom poklade – oleji zo sladkých sicílskych mandlí – plná vitamínov, proteínov, minerálnych solí a výživných aj hydratačných esenciálnych mastných kyselín. Olej taktiež obsahuje patentovanú technologickú zložku Collagener®, ktorá stimuluje fibroblasty k produkcii kolagénu 1. prvku zodpovedného za kompaktnosť a pružnosť tkaniva pokožky.

 

Vhodný v každom ročnom období, je ideálny pre tie typy pokožky, ktoré vyžadujú bohatú výživu a zlepšenie pružnosti na redukciu strií. Prítomnosť mandľového oleja, vynikajúceho spojenca žien počas tehotenstva a diét, posilňuje pružnosť a pôsobí proti striám.

 

 

Testovali sme tiež: TEST: Collistar - Telová starostlivosť proti celulitíde

Collistar - Línia Special Perfect Body

Zdroj: Shutterstock®

Výživný a skrášľujúci suchý olej s pistáciovým olejom

 

Ďalší kozmetický zázrak. Ideálny 365 dní v roku. Skrášľujúci olej, ktorý sa opiera o nezvyčajnú kombináciu pistáciového oleja a kvetu voskovky. Dva svety sa spojili pre vznik jedinečného oleja. Dva svety pre intenzívnejšie výsledky. Olej zo sicílskych pistácií lisovaný za studena obsahuje až 60% esenciálnych mastných kyselín, ako aj vitamíny A a E, pričom pôsobí ako elixír výživy, pružnosti a hydratácie. Napriek tomu, že pistáciový olej sa radí k prírodným pokladom, v kozmetike je takmer nepoužívaný.

 

Kvet voskovky má intenzívny hydratačný a regeneračný účinok, a zároveň opticky rozjasňuje pokožku. Jeho olejový výťažok zanecháva na pokožke jemnú vrstvu, ktorá odráža svetlo.

 

Produkty sú dostupné v sieti parfumérií FAnn.

 
3 komentárov
Soňa Krátka

Soňa Krátka

04.07.2016 13:04

ako darcek by som brala

Vaše meno:

Erika Špacírová

Erika Špacírová

05.07.2016 11:03

tieto produkty vyzerajú celkom dobre

Vaše meno:

Mária Zámečníková

Mária Zámečníková

14.07.2016 18:57

Tá tyčinka ma asi najviac zaujala, určite by som rada vyskúšala :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE