David Beckham Classic

David Beckham predstavuje svoju novú vôňu pre mužov: Classic, drevitá citrusovo-korenistá vôňa zachytávajúca jedinečného ducha Davidovho hviezdneho štýlu

David Beckham predstavuje svoju novú vôňu pre mužov: Classic, drevitá citrusovo-korenistá vôňa zachytávajúca jedinečného ducha Davidovho hviezdneho štýlu.

 

Ako dokonalá bodka celého vzhľadu, David Beckham Classic je novým nevyhnutným doplnkom pre mužov so stálym štýlom.

 
David Beckham, preslávený svojím vrodeným zmyslom pre módu, je medzinárodnou ikonou – stelesňuje mužnosť 21. storočia. Jeho nesporné kúzlo vychádza z jeho schopnosti kombinovať klasický vzhľad s vlastným moderným nádychom, čím vytvára štýl udávajúci trend.

 

Zloženie vôňe:

Hlava: gin tonic, galbánum, limetka

Srdce: muškátový oriešok, mäta 

Základ: céder, ambermax, vetiver

 

David Beckham Classic


David Beckham o vôni David Beckham Classic hovorí: „Páči sa mi myšlienka, že mám svoj vlastný odlišný vzhľad, ktorý odráža to, kto som. Moja nová vôňa Classic je vyjadrením môjho štýlu. Je to moderná mužná vôňa, ktorá sa – ako dúfam –bude prihovárať každému.“


Moderný vzhľad vône Classic
Neobvyklý flakón v tvare valca je zdobený vzorom uhlopriečnych liniek, ktoré priamo vyzývajú k tomu, aby sa človek flakónu dotkol. Cez sklo môžeme vidieť jantárovo sfarbenú vôňu vytvárajúcu výraznú, hrejivú auru. Kontrast vytvára hladký strieborný uzáver, ktorý celému vzhľadu dodáva moderný mužný ráz. Predná strana hladkého skla je potom zdobená elegantnou bielou etiketou obsahujúcou logo David Beckham: jeho meno napísané tučným písmom a kruhovitý tvar prekrývajúci krajné písmená.

 

David Beckham Classic
 

Flakón David Beckham Classic je ukrytý v elegantnej decentnej čiernej krabičke zdobenej rovnaným uhlopriečnym vzorom evokujúcim elegantnú tkaninu. Rovnako ako flakón, tiež predná strana krabičky je zdobená bielou etiketou nesúcou logo David Beckham v čiernej a meno vône v hnedo-oranžovej farbe. 

 

Je čas objaviť vôňu s neuveriteľným štýlom: David Beckham Classic.

 

 

2 komentárov
Blažena Sádovská

Blažena Sádovská

15.09.2013 16:50

Musí byť super, syn je na vône...

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

20.08.2014 09:06

David beckham už len meno predáva ale aj zloženie je zaujímavé.

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE