Davidoff Cool Water Summer Seas

Blíži sa leto a Davidoff odhaľuje novú kolekciu Cool Water Summer Seas, žiarivú oslavu slobody a úniku cez otvorené more. Po minuloročnej uznávanej edícii Colar Reef pokračuje sága Davidoff Cool Water skúmaním nových dojmov mora. Nadišiel čas zdvihnúť kotvu a nechať vietor oprieť sa do plachiet pre dosiahnutie tej dokonalej chvíle slobody a beztiaže.

 

Edícia Davidoff Cool Water Summer Seas pre mužov

Edícia Cool Water Summer Seas pre mužov je svieža a pulzujúca citrusová aromatická vôňa. Otvára sa iskrivými tónmi mandarínky nasledovanými radostným a pulzujúcim srdcom z mäty. Základné tóny santalového dreva dodávajú tejto osviežujúcej vôni nádych intenzity a mužnej energie.

 

Edícia Davidoff Cool Water Summer Seas pre ženy

Edícia Cool Water Summer Seas pre ženy je žiarivá jednoznačne ženská kvetinovo – ovocná vôňa. Jemná vôňa v sebe snúbi svieže a lákavé akvatické tóny melónu s delikátnou kyticou konvaliniek. Toto neodolateľné spojenectvo sa uzatvára bohatou a zmyselnou cestou koreňa kosatca.

Davidoff Cool Water Summer Seas

Zdroj: Shutterstock®

Edícia Davidoff Cool Water Summer Seas zostáva verná ikonickým parfumom, ktoré inšpirovali túto exkluzívnu kolekciu. Každý flakón zachováva tvar pôvodného flakónu, od striedmej a elegantnej architektonickej línie Davidoff Cool Water pre mužov po pôvabný tvar kvapky vody Davidoff Cool Water pre ženy.

 

Farebná schéma je trochu odlišná, pretože jednotlivé priesvitné farby bolo vymenené za vytieňované tóny. Zvýšený jas a žiarivosť evokuje odraz svetla na mori od východu po západ slnka. Každý flakón nesie bielu siluetu plachetnice.

3 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

01.04.2015 20:14

krásne flakóniky a určite aj skvelé svieže vône

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

24.08.2015 18:39

opäť edícia pre ženy & mužov... chválim :)

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

27.02.2018 22:12

krásny flakon aj vôňa :)

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

ČO ČÍTAJÚ OSTATNÍ

Z NÁŠHO YOUTUBE