Dolce&Gabbana Light Blue Sunset in Salina a Swimming in Lipari

Salina je miestom nekonečnej sladkosti. Najzelenší spomedzi ostrovov je aj najplodnejší a najbohatší na vodou pokryté miesta. V tejto stredomorskej záhrade Edenu rastie odroda hrozna použitá na výrobu vína Malvasia, najsladšieho vína Sicílie.

 

Lipari je najväčším a najúchvatnejším ostrovom Sicílie. Živé miesto s dynamickým ostrovným životom na jeho hlavných uliciach. Jemný alabastrový piesok pochádzajúci z pemzy vytvára protiklad zelenému pozadiu ostrova. Pocta perfekcii, zdôraznená sladkými a korenistými vôňami lokálnych delikates.

 

Z týchto ostrovov a ich nádhernej scenérie sa zrodili nové limitované edície vôní Light Blue: dámska vôňa Sunset in Salina a pánskaSwimming in Lipari.

Dolce&Gabbana Light Blue Sunset in Salina a Swimming in Lipari

Zdroj: Shutterstock®

Sunset in Salina
Svieža kvetinová vôňa pripomína príjemné potešenie z vychutnávania si pohára vína Malvasia za súmraku na terase s rozkvitnutými fréziami. Vôňu otvára aróma čerstvých lístkov viniča, ktoré v sebe nesú všetko tajomstvo a plodnosť tejto krajiny, v sprievode žiarivých lístkov fialky. Srdce odhaľuje sladkosť a zvodný pôvab žltej frézie, kvetov pomarančovníka a jazmínu. Základ vône je hrejivým objatím tónov ambry, cédra a pižma.

 

Swimming in Lipari
Voda je dominantným prvkom tejto radostnej vône pre mužov. Vôňa je osviežujúca ako keď sa ponoríte do priezračnej hladiny Stredozemného mora. Aromatická akvatická vôňa je charakteristická akordom morskej soli, ktorý v úvode dopĺňa šťavnatý grapefruit. Povzbudivé mužné srdce je výsledkom kombinácie mandarínky a rozmarínu. Základ vône vyznieva najvýraznejšie a najmužnejšie vďaka komplexu tónov ambry, suchých drevín a pižma.

6 komentárov
Martina Zahoranová

Martina Zahoranová

11.05.2015 07:40

zloženie je fajn určite dobré vône

Vaše meno:

Nikola Sisáková

Nikola Sisáková

11.05.2015 19:57

celá sada light blue od D&G mne osobne nesedí...ale sto ľudí sto chutí

Vaše meno:

Marika Michálková

Marika Michálková

11.05.2015 22:21

príjemné vône

Vaše meno:

Monika Šomšáková

Monika Šomšáková

21.05.2015 16:03

D&G má skvelé parfumy

Vaše meno:

Miriama Rusinová

Miriama Rusinová

22.08.2015 11:56

krásne určite ide o krásne vône.

Vaše meno:

Ľudka Uličná

Ľudka Uličná

21.02.2018 13:07

pekný flakon aj vôňa

Vaše meno:

autor komentu

Vaše meno:

Z NÁŠHO YOUTUBE